Kultura Styl życia

Kryształowe serca – Augusta Docher

Kryształowe serca

Augusta Docher w powieści Kryształowe serca ukazała historię młodych ludzi, która intryguje od pierwszej do ostatniej strony. Jest pełna tajemnic i niespodziewanych zwrotów akcji. Czytelnikowi bardzo rzadko udaje się przewidzieć ciąg dalszy.

Nieoczekiwane zmiany w życiu Fabiany

Fabiana pracuje jako fotomodelka, na co dzień wraz ze swoim partnerem mieszka w Warszawie. Jej życie przypomina sielankę, lecz to tylko pozory. Praca, studia i spotkania z przyjaciółkami brzmią jak recepta na szczęście. Gdy Fabiana otrzymuje ofertę wzięcia udziału w sesji zdjęciowej, która odbywa się na Ukrainie, odmawia. Jednak jej życie nieoczekiwanie zmienia się o 180 stopni. Partner Fabiany mocno ją rani i opuszcza. Na dodatek dziewczyna dowiaduje się wielu ciekawostek ze swojego życia, traci pewny grunt pod nogami.

Uprowadzenie młodej kobiety

Gdy Fabiana traci wolność i jest przetrzymywana za granicą, akcja powieści bardzo mocno przyspiesza. Karim, który ją uprowadził, skrywa pewną tajemnicę. Czego ona dotyczy? Czy kobiecie uda się odzyskać wolność? Czego oczekuje od niej Karim?

Augusta Docher w powieści Kryształowe serca bardzo dobrze skonstruowała postaci głównych bohaterów.  Autorka zadbała o to, aby nie powielać stereotypów i zadała sobie sporo trudu, aby zgłębić kulturę Kazachstanu oraz islamu. Kryształowe serca to książka, która nieustannie zaskakuje i posiada lekkie zabarwienie erotyczne. Od tej powieści nie sposób się oderwać.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz