kosmetyki Lambre
Za niespełna tydzień obchodzić będziemy mikołajki. W tym wyjątkowym dniu obdarowujemy swoich bliskich drobnymi upominkami. Spraw prezent także sobie i wygraj zestaw kosmetyków LAMBRE!

Specjalnie dla użytkowniczek portalu Menopauza.pl firma MONGIRD ufundowała 5 zestawów kosmetyków LAMBRE. W skład każdego pakietu wchodzą następujące produkty:

1) Amaltea Winter woda perfumowana dla kobiet

Rodzina zapachów: kwiatowo-orientalne (Floral-oriental).
Nuty głowy: mroźne kwiaty, zieleń porzeczki, pomarańcza bergamota z Kalabrii
Nuty serca: białe śnieżne piwonie, gardenia, absolut róży, ylang-ylang, korzenie irysu, drzewo sandałowe, biały zamsz
Baza: melasa, paczula indonezyjska, żywica gwajakowa, piżmo, ambra

W oddechu nut serca czuła kobiecość absolutu róży i kwiatu kwiatów ylang-ylang została zamknięta w orzeźwiających objęciach śnieżnych piwonii, nieco przyprószona odcieniami irysów. Aksamitne akordy białego zamszu łączą brzmienie kwiatowego lejtmotywu z wyszukaniem paczuli i wschodnią pulsacją żywicy gwajakowej. W środku zapachu, w jego zmysłowej głębi są schowane, słodko drzemią odcienie piżma i ambry. Właśnie one łączą się ze skórą. Na ich ciepłym i wzruszającym oddechu otwiera się kwiat zapachu, zachowując w swoim brzmieniu wizerunek kobiety o cudnych bursztynowych włosach.

Pojemność: 75ml

2) LAMBRE Classic Volume Lash Mascara

Specjalna receptura tuszu zawiera substancje, które odżywiają i poprawiają wygląd rzęs. Skoncentrowane pigmenty dokładnie pokrywają je nasyconym, czarnym kolorem, a wosk pszczeli gwarantuje skuteczną pielęgnację. Powlekająca i modelująca formuła wzmacnia przyleganie maskary oraz potęguje efekt końcowy makijażu.

Składniki receptury:

  • wosk pszczeli
  • wosk Carnauba
  • Orgasol®

Efekt sztucznych rzęs, 200% objętości

  • wyjątkowe, intensywne pigmenty
  • maksymalnie pogrubione
  • znacznie zwiększona objętość
  • jedwabiste i wypielęgnowane
  • intensywnie czarne

Wygraj zestaw kosmetyków LAMBRE!

Aby zdobyć 1 z 5 zestawów kosmetyków LAMBRE, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Który z kosmetyków LAMBRE zainteresował cię najbardziej? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij. Pełną ofertę marki znajdziesz w sklepie internetowym.

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 06.12.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, wpisując w temacie wiadomości: „Mikołajkowy konkurs z LAMBRE – Menopauza.pl”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 06.12.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5 zestawów kosmetyków LAMBRE (Amaltea Winter woda perfumowana dla kobiet + LAMBRE Volume Lash Mascara) jest MONGIRD Sp. z o.o. wyłączny dystrybutor kosmetyków LAMBRE.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany