Sezonowe Uroda

Konkurs – kosmetyki JADWIGA na jesień!

kosmetyki JADWIGA na jesień

Jesienią warto zadbać o swoją skórę, która po lecie wymaga regeneracji i odżywienia. Wraz z polską marką JADWIGA mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z trzech zestawów kosmetyków marki!

JADWIGA na jesień

Niska temperatura na zewnątrz, wiatr czy rozpoczęcie sezonu grzewczego – to wszystko oddziałuje na skórę. Jesień wymusza na nas zastosowania specjalnych środków, które sprawią, że nasza skóra będzie odpowiednio zadbana. Polska marka JADWIGA, dzięki szerokiej gamie kosmetyków, doskonale radzi sobie z jesienną pielęgnacją. Ty również możesz przekonać się o działaniu jej produktów. Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie!

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech zestawów kosmetyków marki JADWIGA!

Aby zdobyć jeden z trzech zestawów kosmetyków marki JADWIGA, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe.

Który kosmetyk z oferty marki JADWIGA chciałabyś przetestować jesienią? Swój wybór uzasadnij. Kosmetyków szukaj na stronie marki – https://sklep.jadwiga.eu

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 17.10.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Kosmetyki JADWIGA na jesień”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 17.10.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagród – 3 zestawów kosmetyków (w skład każdego z nich wchodzi: Krem na okolice oczu, Polska Papka do cery trądzikowej, Peeling rozjaśniający, Krem cera naczyniowa) jest marka JADWIGA

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (7)

Danusiate

3 lata temu

Kosmetyki polskiej firmy – więc na pewno warto po nie sięgnąć. Na pewno spróbuję swoich sił w konkursie, tylko…muszę poczekać na wenę 🙂

Zostaw komentarz