Miłość i związki

Kiedy jesteś dla niej niezwykle męski?

kiedy jesteś dla niej męski

Kobiety szukając faceta, patrzą, czy potrafi zachować się po męsku. Wielu odpada w przedbiegach, bowiem w ogóle nie przypomina mężczyzny. Nic tak nie drażni pań jak facet, który boi się tylko o swoje bezpieczeństwo, a kobietę pozostawia na pastwę losu. Kiedy jesteś dla niej niezwykle męski?

Kiedy jej pomagasz i może na ciebie liczyć

Kobiety pragną znaleźć faceta, który będzie im służył pomocą. Nie chodzi o to, że chcą go wykorzystać, ale dobrze mieć obok siebie mężczyznę, na którego można zawsze liczyć. Kobieta nie zawsze sobie ze wszystkim radzi i czasem potrzebuje pomocy. Dobrze, gdy facet chce jej pomóc. Wówczas nie zostaje sama z problemem. Chęć niesienia pomocy to cecha prawdziwego mężczyzny.

Kiedy ją mocno przytulasz

Ona wtedy czuje się bezpiecznie. Od zarania dziejów kobiety szukały mężczyzny, który je uchroni. Kobieta potrzebuje faceta, który umie się nią zaopiekować. Kiedy ją mocno przytulasz, dajesz jej poczucie bezpieczeństwa. Ona wtedy czuje, że jesteś taki silny i męski. Uścisku prawdziwego mężczyzny nie zastąpi przytulanie się z przyjaciółkami. Tylko facet może nas przytulić w taki sposób, że czujemy się bezpiecznie.

Gdy ją obejmujesz w pasie

Podczas spaceru ulicą kobieta czuje, że ma przy sobie męskiego faceta, gdy ten obejmuje ją w pasie. To również zapewnia kobiecie poczucie bezpieczeństwa. Gdy masz obok siebie takiego mężczyznę nie może cię spotkać nic złego.

Kiedy umiesz sobie poradzić z drobnymi naprawami

Żyjemy w XXI wieku i od napraw mamy fachowców, ale wciąż podziwiamy swoich ojców i wujków, którzy sami radzili sobie z drobnymi usterkami. Do wymiany uszczelki w kranie nie wzywali fachowca, tylko sami zakasywali rękawy. Facet, który umie zrobić to samo, jawi nam się jako niezwykle męski.

Gdy po seksie oplatasz ją nogami niczym koala

Kobieta lubi czasem poczuć męską dominację, która idzie w parze z poczuciem bezpieczeństwa. Oplatanie nogami jest przez panie odbierane jako coś bardzo miłego.  Jednocześnie pozytywnie świadczy o wysokim poziomie testosteronu u faceta.

Kiedy ją odprowadzasz wieczorem i po nią przyjeżdżasz

Kobieta to docenia, ponieważ boi się sama wracać po nocach. Po drodze czyha na nią mnóstwo niebezpieczeństw. W związku z tym doceniamy mężczyzn, którzy wieczorem potrafią nas odprowadzić do domu, a nawet po nas przyjechać.

Kiedy jej doradzasz

Kobieta  nie zawsze umie podjąć decyzję. Nie powiemy też nic oryginalnego, jeśli stwierdzimy, że panie nie ze wszystkim sobie świetnie radzą. W takich chwilach chcemy móc liczyć na męskiego doradcę, który nam coś podpowie.

Kiedy ją namiętnie całujesz

W namiętnym pocałunku faceta jest wyrażona jego męskość, siła i dominacja. Jednocześnie jest to bardzo przyjemne doznanie. Nic dziwnego, że kobiety lubią mężczyzn, którzy potrafią je zdecydowanie i namiętnie pocałować.

Dodaj komentarz