Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Kat von D Kitten minis Go Big & Be Bold

Kat von D Kitten minis Go Big & Be Bold

Przed nami Mikołajki, a następnie Boże Narodzenie, to doskonałe okazje do obdarowania bliskiej nam osoby jakimś drobiazgiem. Poszukiwania prezentów warto rozpocząć już dziś, kiedy w centrach handlowych nie ma tłumów, produkty są łatwo dostępne i pięknie zapakowane. Kat von D Kitten minis Go Big & Be Bold to zestaw prezentowy idealny dla wielu kobiet, które cenią sobie klasyczny makijaż. Jakie produkty zawiera i dlaczego warto go kupić?

Kat von D Kitten minis Go Big & Be Bold

Kat von D Go Big or Go Home Volumizing Mascara

W kartonikowym, pięknym pudełeczku znajduje się tusz do rzęs oraz czerwona pomadka w płynie. Kat von D Go Big or Go Home Volumizing Mascara to miniaturka pogrubiającego tuszu do rzęs, który świetnie sprawdza się w swojej roli. Został on wyposażony w tradycyjną, włochatą szczoteczkę, która w kilka chwil nadaje naszym włoskom niesamowitej objętości. Efekt można budować, dokładając kolejne warstwy maskary. Niemniej już przy pierwszej dostrzec można wyraźne pogrubienie, które przykuwa wzrok i czyni nasze spojrzenie zmysłowym. Kat von D Go Big or Go Home Volumizing Mascara, choć jest miniaturką, zawiera całkiem sporą szczoteczkę, z którą pracuje się niezwykle komfortowo i przyjemnie. Nie miałyśmy problemów  z dotarciem nawet do najgłębiej osadzonych włosków. Szczoteczką wytuszujemy zarówno górne, jak i dolne rzęsy. Kat von D Go Big or Go Home Volumizing Mascara także wspaniale wydłuża rzęsy, jednocześnie je podkreślając. Jeśli twoje włoski są podatne na stylizację, możesz zrezygnować z użycia zalotki, a i tak uzyskasz pięknie podwinięte rzęsy. Tusz ma wyraźny, czarny kolor. Kat von D Go Big or Go Home Volumizing Mascara charakteryzuje się wysoką trwałością. W ciągu dnia nie osypuje się, nie odbija na powiece. Bez problemu można go zmyć ulubionym płynem micelarnym. W tym celu wcale nie trzeba sięgać po płyn dwufazowy.

Kat von D Go Big or Go Home Volumizing Mascara

Kat von D Go Big or Go Home Volumizing Mascara

Kat von D czerwona pomadka w płynie

Kat von D czerwona pomadka w płynie stanowi kwintesencję klasyki, dlatego jej też nie mogło zabraknąć w tym świątecznym zestawie. Szminka zastyga na ustach do matu, przez co staje się niezwykle trwała. Nie schodzi z warg podczas picia wody czy jedzenia nietłustych posiłków. Utrzymuje się na ustach w stanie nienagannym. Nie wysusza warg, ale też ich nie nawilża. To formuła, która wymaga zadbanych ust, dlatego po zmyciu szminki warto nałożyć dobry balsam ochronny.  Kolor, jaki otrzymujemy w zestawie, to krwista czerwień, która kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Odcień jest dość uniwersalny i powinien pasować większości kobiet.  Kat von D czerwona pomadka w płynie ma świetną pigmentację. Wystarczy jedno pociągnięcie dobrze wyprofilowanym aplikatorem, aby usta pokryły się krwistą czerwienią. Pomadka dość szybko zastyga, dlatego ewentualne pomadki należy wprowadzać dość szybko. Szminka nie wykazuje tendencji do migrowania poza kontur warg. Nosi się ją naprawdę komfortowo.

Kat von D czerwona pomadka w płynie

Kat von D Kitten minis Go Big & Be Bold jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora.

Komentarze (3)

alibabka

2 lata temu

Chętnie przygarnęłabym taki zestaw. Tusz do rzęs ma cudowną szczoteczkę, takimi aplikatorami lubię się posługiwać, bo fajnie pogrubiają włoski. Natomiast o pomadkach w płynie Kat von D słyszałam wiele dobrego. Podobno są bardzo trwałe:)

Zostaw komentarz