Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Kosmetyki NYX trafią do Rossmanna?

Kosmetyki NYX trafią do Rossmanna

NYX to znana marka amerykańskich kosmetyków do makijażu, która cieszy się sporą popularnością wśród polskich beauty influencerek. Najbardziej sztandardowym produktem tej marki jest pigment służący do rozjaśniania zbyt ciemnych podkładów. Wszystko wskazuje na to, że kosmetyki NYX trafią do Rossmanna.

Matowe pomadki NYX

NYX jest kojarzony głównie ze świetnej jakości matowymi pomadkami, które wyróżniają się wysoką trwałością.  Bardzo popularne stały się także paletki cieni do powiek w żywych, odważnych kolorach, które pozwalają zaszaleć z makijażem.  Ostatnio za sprawą Ady Grotkowskiej szalenie popularny stał się podkład oraz korektor marki NYX.

Gdzie znajdują się salony firmowe NYX?

Kosmetyki NYX dotychczas można było kupić w trzech salonach firmowych w Polsce, które znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Jakiś czas temu weszły one też do perfumerii Douglas, a wybrane produkty są dostępne w drogerii internetowej Hebe.

Kosmetyki NYX zawitają do drogerii Rossmann

Teraz kosmetyki NYX prawdopodobnie trafią do wybranych drogerii Rossmann.  Na Instagramie marki pojawiła się ostatnio infografika z mapą Polski i wybranymi punktami.  Ktoś zapytał, czy NYX wkracza do Rossmanna i uzyskał odpowiedź: Bravo. Wszystko jednak wskazuje na to, że nie w każdym Rossmannie dostaniemy kosmetyki NYX. Będą to wybrane drogerie.

Pojawienie się nowej marki makijażowej w drogerii Rossmann zawsze cieszy. Ciekawe, kiedy dokładnie kosmetyki wkroczą do jednej z najpopularniejszych sieciówek? Czy będzie to jeszcze w tym roku kalendarzowym?

Dodaj komentarz