jak-zwalczyc-przebarwienia

Remedium na pozostałe po słonecznym lecie przebarwienia może być nie tylko krem, lecz także przynoszące prawdziwe efekty lasery frakcyjne i peelingi chemiczne.

Lato powoli odchodzi, a pogoda w Polsce specjalnie nie rozpieszcza. Na szczęście można cieszyć się piękną opalenizną zdobytą latem… chyba, że przeszkadzają nam w tym przebarwienia skóry.

Jak im zaradzić? Najprostszym remedium wydają się kremy. Przebarwienia bardzo często występują w miejscach szczególnie dla nas ważnych – na twarzy, szyi, dekolcie oraz dłoniach, jednak kremy w żaden sposób nie są gwarancją sukcesu – powoli rozjaśniają przebarwienia ale nie są w stanie ich skutecznie i szybko zredukować.

Aby przyspieszyć zniknięcie wszelkich niedoskonałości, a przy okazji zadbać o lifting i nawilżenie skóry, najlepiej zastosować odpowiednio dobrane zabiegi, w szczególności z zakresu medycyny estetycznej.

Szczególnie polecane w takim przypadku są lasery frakcyjne. Penetrują one wiązkami światła skórę, widocznie poprawiając jej kondycję, likwidując plamy, rozstępy czy drobne zmarszczki. Z reguły są bezbolesne, pacjent może odczuwać jednak lekki dyskomfort, który usuwa się, stosując krem emla, kremy oziębiające skórę lub łagodne środki przeciwbólowe.

Ponieważ zabiegi z użyciem laserów oparte są o najnowsze zdobycze technologii i wymagają niezwykłej precyzji, szczególnie istotne jest, aby przeprowadzać je przy użyciu dobrej klasy sprzętu i w obecności wykwalifikowanych specjalistów. Wtedy są całkowicie bezpieczne i nie wymagają długiego okresu rekonwalescencji. Jednak jeżeli wyżej opisane warunki nie są spełnione, może dojść do komplikacji… lepiej więc od razu zainwestować w jakość i zgłosić się do renomowanej kliniki.

Jedną z nich z pewnością jest Klinika La Perla.

La Perla