Miłość i związki

Jak zapytać kobietę o związek, nie odsłaniając się za bardzo?

czy należy zapytać kobietę o związek

Chciałbyś wiedzieć, czy kobieta, z którą się spotykasz, czuje do ciebie coś więcej i chce związku? A może boisz się, że dobrze się z tobą bawi, ale traktuje cię tylko jako przygodę. Jak zapytać kobietę o związek, nie odsłaniając się za bardzo.

Miłe wyznanie po wspólnej nocy

Gdy ona zostaje u ciebie na noc po seksie, całą noc się przytulacie, a rano budzisz się, możesz pocałować ją w policzek i wyskoczyć z niewinnym tekstem: jest mi teraz tak dobrze, że nie miałbym nic przeciwko, aby takie poranki zdarzały się częściej. Zobaczysz wtedy, jak zareaguje. Każde: ja też należy brać za dobrą monetę. Milczenie, poważną minę, zamyślony wzrok mogą z kolei świadczyć, że ona się przeraziła, bo wcale nie planuje nic bardziej stałego, jesteś tylko przygodą. Takie postawienie sprawy ma niekwestionowaną zaletę. Zawsze możesz obrócić kota ogonem i powiedzieć, że masz na myśli dobry seks.

Zjadłbym coś słodkiego

Zorganizuj wspólny wieczór, ale wcześniej umów się z nią, że ty organizujesz kolację, a ona ma przygotować coś słodkiego na deser. Po pierwsze, zorientujesz się, czy jest w stanie się poświęcić i coś dla ciebie upiec. Pamiętaj, kumplowi od seksu nie piecze się ciasteczek. Po drugie, gdy skończycie jeść, możesz powiedzieć, że bardzo ci smakował deser i chciałbyś jeść takie częściej. Wtedy zobaczysz, czy zareaguje pozytywnie i powie coś w stylu: mogę czasem coś ci upiec, czy ją zatkasz swoim wyznaniem.

Obejrzyj z nią komedię romantyczną

Obejrzyjcie jakąś komedię romantyczną i w trakcie nawiąż do akcji, pytając, w jakiej sukni chciałaby iść do ślubu. Jeśli odpowie normalnie na to pytanie, to plus na ciebie. Jeśli się zjeży, to poruszanie przez ciebie tematyki ślubu nie jest przez nią mile widziane.

Pokaż się jako świetny kandydat na ojca

Zabierz ją na spotkanie ze swoimi znajomymi, którzy mają dziecko. Zobacz, czy się nim zainteresuje. Wracając możesz zapytać, czy chciałaby mieć takiego brzdąca. Jeśli odpowie pozytywnie i bez zbędnej zwłoki, nie ma problemu. Gorzej jeśli zacznie zwlekać z odpowiedzią, rzucając: dlaczego pytasz?  Możesz też sprawdzić, czy gdy bawisz się z małym rzuci coś w stylu: będzie z ciebie świetny tata.

Poproś o pomoc kumpla

Zaproś ją na imprezę, gdzie będą twoi koledzy. Podczas zabawy przytulaj ją, obejmuj, trzymaj za rękę. Poproś wcześniej jednego kolegę, aby rzucił tekst: ale ładna z was para lub coś w stylu: widać, że jesteście w sobie zakochani. Sam nie odpowiadaj na ten tekst, obserwuj jej reakcję. Jeśli nie zaprzeczy, jej mina nie stanie się nagle marsowa, to dobry znak. Oznacza to, iż taki tekst ją ucieszył.  Pamiętaj, ty tego nie powiedziałeś, nie masz wpływu na to, co myśli  i mówi kolega. Zawsze możesz stwierdzić: Przemek tak zawsze ma, za dużo się napije i gada od rzeczy.

Komentarze

Zostaw komentarz