co kręci mężczyzn w łóżku

Wiele kobiet nie wie, co dokładnie kręci mężczyzn w łóżku. Często fundujemy im to, co nam wydaje się atrakcyjne. Każda z nas chce być namiętnie całowana w usta, ale mężczyźni lubią nieco szerszy repertuar.  W związku z tym warto go poznać. Co kręci mężczyzn w łóżku?

Gdy ona mówi, że chce, abym wymasował jej piersi

Mężczyźni cenią sobie w kobietach bezpośredniość. Wiele z nas krępuje się przed tym, aby powiedzieć facetowi, jak powinien nas pieścić. Jeśli masz ochotę na masaż piersi albo pocałunki tej części ciała, to zwyczajnie mu o tym powiedz. Najwyżej się nie zgodzi, ale istnieje 99,99% szans, że zrobi to z przyjemnością, a twoją prośbę potraktuje jako przyjemny element gry wstępnej.

Gdy ściągam majteczki, a ona jest cała mokra

Faceci cieszą się, gdy widzą kobiece pożądanie i jest ono tak namacalna jak wilgotna bielizna. Duża ilość wydzieliny pochwowej świadczy o wysokim stopniu podniecenia. A każdy mężczyzna chce wiedzieć, że działa na swoją kobietę.

Gdy zaczyna się o mnie ocierać

Mężczyźni uważają, że to niezwykle seksowne, gdy obydwoje macie na sobie ubrania, a ty siadasz na nim okrakiem i zaczynasz się o niego ocierać. Chyba większość facetów marzy o takiej seksakcji. O kobiecie, która sama inicjuje seks.

Gdy zaczyna przede mną tańczyć

Striptiz tylko dla swojego faceta? Na taki pokaz każdy mężczyzna czeka z niecierpliwością. Chciałby zobaczyć, że czasem się o niego starasz i dbasz o to, aby wasze życie erotyczne było niezwykle udane. Zmysłowy taniec to coś, co podnieca mężczyzn.

Gdy zakłada pas do pończoch

Pasy do pończoch są dziś towarem trudno dostępnym. Nawet w sklepach z polską bielizną trudno takowe upolować. Niemniej postaraj się namierzyć odpowiedni w swoim rozmiarze. Pas do pończoch rozgrzewa męską wyobraźnię. To najczęstszy fetysz facetów, chociaż niektórzy wolą, gdy zakładasz jeansy i podkreślasz swoje zgrabne pośladki.

Gdy seksownie wypina pośladki

Mężczyźni podziwiają kobiece pośladki, są ich największymi fanami. Dlatego gdy widzą, że seksownie wypinasz je w ich stronę, czują się mega podnieceni. Poza tym kobieta lubiąca pozycję na pieska to prawdziwy skarb.

Gdy zdziera ze mnie ubranie

Gdy kobieta jest taka napalona, że dosłownie zdejmuje ubranie w tempie ekspresowym, mężczyzna staje się mocno podniecony. Czuje wówczas, że kobieta naprawdę go pożąda, skoro nie może się doczekać, kiedy go rozbierze i nie chce z tym niepotrzebnie zwlekać.

Gdy budzi mnie na seks

Pobudka na seks nie razi mężczyzn, wręcz przeciwnie, czują wówczas, że są doskonałymi kochankami, skoro ona jest tak napalona, że pragnie powtórki. Możesz zatem bez obaw zbudzić swojego Tygrysa skoro świt, gdy najdzie cię ochota na erotyczne igraszki.

Nie przestawaj, zaraz dojdę

Mężczyźni uwielbiają takie komunikaty, gdyż dostają szczegółową instrukcję, co mają robić, a poza tym wiedzą, że doprowadzają swoją kobietę do rozkoszy. Wielu facetów męczy milczenie partnerki. A kobiety z kolei nie lubią krzyczeć w łóżku, więc można im komunikować takie rzeczy wprost w sposób przez ciebie akceptowalny.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ