jak-wygladac-sexy-w-co-sie-ubierac-by-byc-atrakcyjna-recenzja

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym, co zrobić aby wyglądać i czuć się sexy? Nasz strój potrafi zdziałać cuda. Nie tylko jeżeli chodzi o perfekcyjny wygląd, ale i …psychikę. Koniecznie przeczytaj tę książkę i czuj się sexy każdego dnia.

Jak wyglądać sexy? W co się ubierać by być atrakcyjną autorstwa Bradley Bayou to książka, która powinna zajmować honorowe miejsce w biblioteczce każdej kobiety.
Ta książka to zdecydowanie coś więcej niż zwykły poradnik. Innowatorskie podejście do mody, stylu, a przede wszystkim do Ciebie i Twojej sylwetki, gwarantuje przyjemność czytania.
Jak wyglądać sexy to książka niepodobna do innych publikacji poświęconych modzie. Problem ubierania się został potraktowany w niej w sposób naukowy.

Sekret atrakcyjnego wyglądu

Sekrety seksownego wyglądu w istocie sprowadzają się do dwóch prostych reguł:

  • Ubieraj się w taki sposób, aby nadać swojej sylwetce harmonijny wygląd
  • Naucz się ukrywać swoje mankamenty i podkreślać atuty

Lektura ta pozwoli Ci uzupełnić Twoją wiedzę o strategie tuszowania mankamentów i podkreślania atutów. Dzięki przejrzystym wyjaśnieniom dowiesz się jaki masz kształt sylwetki oraz będziesz wiedziała jaki jest odpowiedni fason i strój dla Ciebie.

Bayou pisze:„ Tworząc poszczególne typy budowy ciała, wziąłem pod uwagę wyniki badań naukowych oraz współczynniki, które wynikają z wzajemnego stosunku wzrostu i wagi. Wiedza
o tym, do którego z czterdziestu ośmiu typów należysz, pozwoli ci dobierać swoje stroje
z dużo większą pewnością i …skutecznością ”.

Po ustaleniu Twojego typu sylwetki, Bayou zaprasza Cię do “przymierzalni”. Specjalna tabelka, w której znajduje się waga oraz wzrost, została podzielona na kolory. Znajdź swój kolor! Następnie dopasuj go do swojego typu sylwetki i…rozpocznij przygodę z seksowną przemianą Twojego stroju.

Z tego przewodnika po świecie stylizacji dowiesz się jakie są Twoje atuty i mankamenty. Będziesz wiedziała w co się ubierać – na co dzień, do pracy czy na specjalne okazje, a czego zdecydowanie unikać. Poznaj nową, seksowną siebie!

Książka Jak wyglądać sexy jest pięknie wydana. Interesująca szata graficzna, duże zdjęcia, czytelne tabelki i precyzyjne rysunki, sprawiają że bardzo przyjemnie się ją czyta i analizuje ilustracje. Kwintesencja książki czyli „przymierzalnie” są oddzielone od siebie kolorami, każda z Pań bez trudu odnajdzie „swój” kolor oraz typ sylwetki.

Oprócz praktycznych rad w „przymierzalni” w książce znajduje się także ankieta na specjalne okazje, 10 sekretnych zasad, jak ubierać się seksownie, bardzo przydatny słowniczek części naszej garderoby oraz lista obowiązkowych ubrań podczas zakupów. Świat stylizacji nie będzie miał przed Tobą już żadnych tajemnic dzięki temu fantastycznemu przewodnikowi skrojonemu na Twoją miarę!

Bredley Bayou pisze – “Twój strój przemawia w Twoim imieniu. Tylko od ciebie zależy, co będzie przekazywał. A zatem Drogie Panie, do dzieła! Odkryjcie swój nowy pełen seksapilu i pewności siebie strój.

Broadley Boyou to właściwy człowiek dla każdego rozmiaru – myśli o rzeczach wielkich, dostrzega drobiazgi i rozumie wagę tego wszystkiego, co pomiędzy“ – Magazyn “People”

Broaley jest niesamowity! Potrafi sprawić, że każda kobieta, bez względu na swoją wagę
i figurę, wyglądać pięknie. Wielu projektantów może mu jedynie pozazdrościć tej umiejętności“ – Paula Abdul

O autorze
Bradley Bayou jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród. Jest projektantem mody, na co dzień współpracuje z takimi gwiazdami, jak Halle Berry, Oprah Winfrey, Salma Hayek czy Eva Longoria. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora Halstonu, znanego domu mody.

Tytuł: Jak wyglądać sexy. W co się ubierać by być atrakcyjną
Autor: Bradley Bayou
Wydawca: AWM
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 304

Zuzanna Górka