jak-wybrac-krem-najbardziej-dostosowany-do-potrzeb-skory

Wiele kobiet obawia się zmiany dotychczas stosowanego kremu i od lat trzyma się tego samego kosmetyku, nawet jeśli podejrzewa, że nie spełnia on wymogów ich cery.

Jeszcze dwie dekady temu kobiety nie miały tak dużych możliwości w wyborze kosmetyków. Obecnie, profesjonalne kremy zagościły na półkach zwykłych sklepów i każda kobieta w umiarkowanej cenie może zakupić i stosować w domu skuteczny preparat opóźniający cechy starzenia się skóry. Można powiedzieć, że jeszcze nigdy dbanie o cerę nie było tak proste, efektywne i tanie.

Każda kobieta powinna poszukiwać kremu, który będzie profesjonalną odpowiedzią na najważniejsze potrzeby jej skóry. W wyborze kremu należy przede wszystkim kierować się tym, czy zawiera on skuteczne i nowoczesne substancje czynne, rekomendowane dla dojrzałej cery oraz czy ma wystarczająco silne działanie antyoksydacyjne i nawilżające. Skóra po menopauzie jest szczególnie wymagająca i potrzebuje kremu, który będzie działał wielozadaniowo.

Linia Diamonds & 24k Gold to kosmetyki stworzone z myślą o potrzebach cery w przedziale wiekowym 55+, 65+. Są to kremy – koncentraty, których składniki działają synergistycznie i dzięki temu zapewniają skórze maksymalną ochronę.

Specjalista dermatolog Bożena Bierzniewska