Seks Stop z rutyną!

Jak urozmaicić życie seksualne?

jak-urozmaicic-zycie-seksualne

Kiedy do sypialni wkrada się rutyna, seks przestaje być źródłem przyjemności. Czasem warto potraktować alkowę jak plac zabaw. Drobne modyfikacje potrafią zdziałać cuda.

Długi staż małżeński sprawia, iż seksualne eksperymenty są postrzegane jako temat tabu. Wiele osób wychodzi z założenia, że w pewnym wieku nie wypada urozmaicać współżycia. W ten sposób wpadamy w błędne koło. Nie modyfikujemy scenariusza, który znamy na pamięć, a do związku wkrada się rutyna. Nuda sprawia, iż niechętnie uprawiamy seks i w rezultacie oddalamy się od siebie.

Namiętne wyznania

Czasem wystarczy, że zapewnimy bliską nam osobę o naszym uczuciu. Do kanapek, które przygotowujemy mężowi do pracy, można dołączyć karteczkę z miłosnym wyznaniem. Kiedy nasz mężczyzna wróci do domu, z pewnością będzie chciał nagrodzić nas za miłą niespodzianką. Jeśli od dawna marzysz o łóżkowym eksperymencie, możesz opisać na kartce swoje fantazje. Komunikacja odgrywa istotną rolę w związku. Niestety, wiele kobiet zostało wychowanych w przeświadczeniu, iż o seksie nie powinno się rozmawiać.

Niespodzianka

Jeśli jesteście otwarci na łóżkowe igraszki, warto zamówić specjalne kostki. Na każdej z nich znajdują się inne elementy. Rzucając kości, zdajemy się na ślepy los. Jedna z nich wskazuje część ciała (ucho, szyja itp.), druga z kolei definiuje rodzaj pieszczot (lizanie, całowanie itd.), trzecia wyznacza miejsce (stół, łóżko itp.). Decydując się na to niekonwencjonalne rozwiązanie, możemy zapomnieć o rutynie.

Irmina

Kiedy do sypialni wkrada się rutyna, seks przestaje być źródłem przyjemności. Czasem warto potraktować alkowę jak plac zabaw. Drobne modyfikacje potrafią zdziałać cuda.

Wieczorny deser

Choć kolacjom z ekskluzywnych restauracjach nie można odmówić uroku, warto przygotować „domowy” deser. W tym celu należy zaopatrzyć się w wiśnie, bitą śmietanę i sos czekoladowy. To, jak potoczy się zabawa, zależy od Waszej fantazji i otwartości. Możecie pokryć swoje ciało smakołykami i pełnić rolę żywego talerza. Zlizywanie czekolady z ust i palców dostarcza niezapomnianych przeżyć.

Mokry podkoszulek

Kiedy Twój partner bierze prysznic, załóż cienką, bawełnianą koszulkę. Pamiętaj, żeby pozbyć się bielizny. Gdy wejdziesz do kabiny prysznicowej, mokra koszulka wyeksponuje Twoje atuty i rozpali męską wyobraźnię. Zapomnij o kompleksach, ideały nie istnieją. Zabawa pod prysznicem przywoła namiętne wspomnienia z początku związku.

Urozmaicając życie seksualne, unikamy rutyny, która niszczy związek. Łóżkowe igraszki są spoiwem, które scala partnerów i zapewnia im poczucie bliskości. Nie wstydźmy się swoich fantazji.

Irmina

Komentarze

filodendron

10 lat temu

Wszystko zależy od tego ,czy między partnerami jest chemia . Nie wyobrażam sobie ,żebym odczuwała jakąkolwiek przyjemność z kimś kto mi się nie podoba , choćby nie wiadomo co robić.Nie zapominajmy ,że osobą nie podobającą się może być właśnie – mąż 😉
Najważniejszy jest pociąg seksualny dwóch osób i wtedy bez żadnych niespodzianek i „smarowanek” seks może być dobry.
Ja przyznam szczerze, że czułabym się głupio w dziwnych przebraniach ,czy śmietanie. No ,ale co kto lubi
😉

Zostaw komentarz