Seks

Jak sprawić, by polubił seks z tobą?

Jak sprawić, by polubił seks z tobą

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby podkręcić atmosferę między wami? Istnieją na to skuteczne sposoby. Jak sprawić, by polubił seks z tobą? My znamy na to odpowiedź, już dziś skorzystaj z naszych porad.

Nie odmawiaj bez powodu

Jeśli naprawdę nic ci nie jest, tylko chcesz się odegrać za jakieś jego zachowanie, odmawiając seksu, to kręcisz bat na samą siebie.  Kobiety, które szantażują seksem, a właściwie jego brakiem, uchodzą za mało atrakcyjne. Mężczyźni często dochodzą do wniosku, że stać ich na mniej foszastą partnerkę, która powie wprost, co jej przeszkadza, zamiast kazać się facetowi domyślać.

Stwórz klimat

Włącz jakąś zmysłową muzykę, spryskaj się dobrymi perfumami, wszystko to stworzy miły klimat do erotycznych igraszek. Nie musicie zapalać świeczek, jeśli ich nie lubicie, ale dobrze jest puścić muzykę, bo uczy kreatywności w łóżku i rozbudza zmysłowość.

Pokaż, że dla ciebie seks to  nie tylko penetracja

Powiedz mu, że np. chciałabyś, abyście całowali się naprawdę długo z języczkiem, dzięki temu solidnie się rozgrzejesz, a on zobaczy, że czujesz do niego coś więcej niż chęć jak najszybszego zaspokojenia popędu.

Poświęcaj mu więcej uwagi

Całuj jego szyję, kark, klatę, brzuch – mężczyźni też lubią czułość, czują się wtedy ważni dla swojej kobiety. Pokaż mu, że jesteś prawdziwą zwolenniczką równouprawnienia i też chcesz go pieścić, bo sprawia ci to przyjemność.

W trakcie patrz na niego

To sprawia, że mężczyzna czuje się ważny i pożądany, wie, że pragniesz jego, a nie marzysz np. o swoim eks.  Mężczyźni nie przepadają jednak za niekończącym się kontaktem wzrokowym. Czują się wtedy dziwnie.

Szepcz mu do ucha, co czujesz

Możesz powiedzieć, że uwielbiasz gdy delikatnie masuje palcami twoje sutki lub o magicznej mocy jego namiętnych pocałunków. Do wyznań typowo erotycznych warto włączyć te związane z twoimi uczuciami. Np. wyszeptać mu, że bardzo go kochasz i dlatego uwielbiasz uprawiać z nim seks.

Daj mu znać, że seks nie jest najważniejszy

Bo równie mocno lubisz się do niego przytulać, czuć na ciele jego dotyk, wdychać jego zapach. Pokaż, że liczy się na ciebie bliskość, a seks stanowi tylko przyjemne dopełnienie. Mężczyźni też boją się, że traktuje się ich przedmiotowo, a żaden z nich nie chce być żywym wibratorem.

Dodaj komentarz