Seks

Jak przygotować się do seksualnej randki?

jak przygotować się do seksualnej randki

My, kobiety, lubimy wcześniej gruntownie przygotować się do randki. Faceci cenią sobie spontaniczność. Wielu z nich lubi zadzwonić znienacka z propozycją wieczornego spotkania, gdy my akurat jesteśmy poza domem. Nie wyglądamy źle, ale chciałybyśmy przygotować się na tę wyjątkową okazję. W końcu wieczorne spotkanie u niego w domu z wysokim prawdopodobieństwem zakończy się seksem. Jak przygotować się do seksualnej randki?

Po pierwsze, długa kąpiel

Do seksualnej randki najlepiej się przygotować, biorąc długą, relaksującą kąpiel w wannie pełnej piany. To cię nie tylko pozytywnie nastroi, ale też sprawi, że w jego ramionach będziesz czuła się komfortowo.

Po drugie, dokładna depilacja

Nawet jeśli codziennie się depilujesz, to przed randką z nim chcesz poczuć się komfortowo, poprawiając to i owo, by być naprawdę gładką. My, kobiety, mamy na tym punkcie kręćka, dlatego często rezygnujemy ze spontanicznych zaproszeń.

Po trzecie, ładny zapach

Dobry antyperspirant to podstawa, niemniej równie ważne są dobrze dobrane perfumy. Skropl nimi skórę, szyję, obszar za uchem, włosy, dekolt. Wybierz woń, która jest przyjemna i nie uchodzi w opinii twoich znajomych za męczącą. Jeśli kochasz świeże, kwiatowe akordy, to nie rozstawaj się z nimi także podczas seksualnej randki. Jeśli lubisz coś bardziej korzennego, postaw na mocniejsze perfumy. Ważne, aby korespondowały z twoją osobowością i nie uchodziły za wywołujące migrenę u osób postronnych.

Po czwarte, zęby

Przed seksualną randką warto przyłożyć się do nitkowania i dokładnego szorowania zębów. Na koniec przepłukać usta płynem do higieny jamy ustnej. Zapewni on długotrwałe uczucie świeżości.

Po piąte, seksowna bielizna

Tak, każda z nas pragnie założyć niezwykle seksowną bieliznę, gdy wybiera się na randkę. Nawet jak pod spodem mamy fajny komplet bielizny, to chcemy przyodziać ten najfajniejszy. Dlatego z marszu nie idziemy do faceta, który złożył nam spontaniczną propozycję.

Po szóste, makijaż

Tak, każda z nas chce starannie dopracować makijaż przed seksualną randką. Nawet jeśli należy on do minimalistycznych, to chcemy mieć chwilę na jego dokładne wykonanie. Zależy nam na tym, aby jak najlepiej wypaść w oczach faceta.

Po siódme, seksowny strój i buty

Tak, chcemy wybrać coś bardziej oryginalnego niż to, co mamy na sobie. Zależy nam na tym, aby ubrać to, co lubi facet, z którym się spotykamy, aby wywrzeć na nim  jak najlepsze wrażenie. Jeśli lubi czerwone sukienki, to założymy tę krótką i opiętą. Jeśli preferuje spodnie, to poświęcimy się i dla niego wskoczymy w jeansy, nawet jeśli nosimy je tylko od wielkiego dzwonu.

Po ósme, ulubiona biżuteria

Nie każda kobieta ją lubi, ale przed randką z reguły chcemy założyć chociażby jakieś kolczyki. Nie chodzi nam o to, aby wyglądać oryginalnie jak Hinduska obwieszona czym opadnie, ale żeby przemycić do stylizacji jakiś drobny, biżuteryjny element. W końcu mężczyźni błyskotki utożsamiają z kobiecością, gdyż sami ich nie noszą. Kolczyki to coś, co odróżnia nas od facetów.

Dodaj komentarz