Seks

Chciałbym regularnie uprawiać z nią seks, ale boję się kompromitacji

problemy seksualne mężczyzn

Mężczyźni mają ogromne kompleksy na punkcie swojego penisa i umiejętności łóżkowych. Okazuje się, że przeżywają je dużo intensywniej niż kobiety.  Wielu facetów myśli: chciałbym regularnie uprawiać z nią seks, ale boję się kompromitacji.

Każdy mężczyzna chce być numerem jeden w łóżku

Każdy mężczyzna chce być samcem alfą. Absolutnym mistrzem ars amandi. Jego potrzeby wykazania się na polu erotycznym dodatkowo nakręca fakt, że kobieta miała przed nim innych partnerów. Facet czuje wtedy, że porusza się po bardzo niebezpiecznym terenie. Musi nie tylko dobrze wypaść w łóżku, ale też przyćmić poprzedników. Nieważne, że kobieta o swoich eks już od dawna nie myśli i cieszy się z seksu z obecnym partnerem. Facet boi się, że zasłuży na łatkę słabego kochanka.

Brak doświadczenia seksualnego utrudnia jego zdobywanie

Kompleksy na punkcie swojego ciała i doświadczenia seksualnego sprawiają, że mężczyźni unikają erotycznych igraszek. Mają wielką ochotę kochać się ze swoją kobietą. Ta ich bowiem mocno podnieca i przy niej z trudem powstrzymują się przed dążeniem do seksu.  Boją się jednak, że urzeczywistniając swoje pragnienia, tylko się zbłaźnią.

Spaczony obraz erotyki

Jeśli mężczyźnie brak doświadczenia seksualnego, to bardzo często ma on spaczony obraz erotyki. Uważa, że kobieta musi wrzeszczeć na pół osiedla, inaczej jej nie zaspokoił. Jeśli tak się stało, jest marnym kochankiem i lepiej jej unikać, bo ona jest świadkiem jego problemów. To duży błąd, bo kobiety inaczej reagują na doznawaną przyjemność, niż z reguły sądzą panowie.  Na dodatek jeśli ona coś do ciebie czuje, to nie patrzy na ciebie aż tak surowo. Do tego u niedoświadczonego mężczyzny dochodzi niewiedza dotycząca tego, jak kobiety postrzegają seks i co sprawia im największą frajdę. Kobieca optyka jest zupełnie inna i poznaje się ją z czasem.

Przedwczesny wytrysk to wyraz uznania dla kobiety

Jeśli mężczyzna ma problem z przedwczesnym wytryskiem, to często traktuje to jako przeciwwskazanie do regularnego seksu z partnerką. A przecież to naturalne, że jeśli kobieta mu się bardzo podoba, to dochodzi bardzo szybko. Przecież po to jest okres regeneracji, po jednym stosunku można odbyć drugi, który będzie zdecydowanie dłuższy. Kobiety naprawdę nie obrażają się o przedwczesny wytrysk. Wystarczy po prostu uprawiać seks kilka razy jednego wieczoru, by uniknąć przedwczesnego wytrysku.

Problemy z erekcją – jak się ich pozbyć?

Problemy z erekcją również bywają frustrująca. Tutaj rzeczywiście problem jest odbierany porównywalnie przez obie płcie. Mężczyzna czuje się katastrofalnie ze świadomością, że nie może zaspokoić kobiety. Ona czuje się fatalnie, że go nie podnieca. Zwala to na mały biust, oponkę na brzuchu lub za mało krągły tyłek. Ona również tutaj czuje się winna. Tymczasem problemy z erekcją nie powinny nas zniechęcać do seksu. Bardzo często stoi za nimi silne pożądanie i miłość. Facet chce tak dobrze wypaść w oczach pięknej, inteligentnej i doskonałej partnerki,  że aż ma problemy z erekcją.  Najlepiej w takiej sytuacji szczerze ze sobą porozmawiać. Jeśli ona usłyszy, że kręci swojego partnera, ale on się stresuje, to ona to zrozumie. Jednocześnie zadba o przyjazną atmosferę sprzyjającą wzwodowi.

Seks bez orgazmu też może być nieziemski

Orgazm to nie wszystko. Musisz zadbać o ogólne zadowolenie kobiety. A to składa się z wielu elementów. Z uczucia bycia atrakcyjną i pożądaną, z dotyku, czułości, bliskości itp. W związku z tym nie skupiaj się tak na braku orgazmu pochwowego, tylko na sprawianiu jej szeroko pojętej przyjemności.

Dodaj komentarz