jak czerpać satysfakcję z seksu

Spełniona kochanka jest szczęśliwa w codziennym życiu. Dobry seks wzmacnia pewność siebie, buduje bliskość z partnerem i pozwala zrelaksować się po ciężkim dniu. Jednak nie zawsze udaje nam się czerpać satysfakcję z erotycznych igraszek. Jak osiągnąć maksymalne zadowolenie z seksu?

Zresetuj się

Nie myśl w sypialni o problemach w firmie, o kłótni z mamą, wyprowadzce przyjaciółki etc. Skup się tylko na swoim partnerze i czerpaniu maksymalnej przyjemności z erotycznych igraszek.  Naprawdę świat się nie zawali, gdy na parę godzin przestaniesz się zamartwiać. Wręcz przeciwnie, zyska na tym Twoje zdrowie.

Dbaj o depilację miejsc intymnych

Wiele kobiet o niej zapomina, a potem wstydzi się swojego nadmiernego owłosienia. Tymczasem najlepiej je usunąć, bo dla faceta nurkowanie w gęstej kępie włosia też nie jest przyjemne. Poza tym ogolone miejsca intymne są bardziej wrażliwe na dotyk.

Miłe słowa od faceta

Gdy on mówi, że bardzo mu się podobasz i prawi ci komplementy, od razu czujesz się bardziej pewna siebie w łóżku. Korzystacie na tym obydwoje. Dlatego warto namówić partnera do mówienia sobie miłych rzeczy w ramach gry wstępnej. Możesz powiedzieć pierwsza, jak bardzo kręcą cię jego zmysłowe usta.

Twoja ulubiona pozycja

Najpierw ustal, w której pozycji zawsze czerpiesz rozkosz z seksu, a potem powiedz o tym swojemu partnerowi. Będziecie mogli testować różne rzeczy, a pod koniec zająć się twoją przyjemnością dzięki sprawdzonym rozwiązaniom. Jeśli szczytujesz w pozycji na pieska, to w niej możecie kończyć każdą seksakcję;)

Mięśnie brzucha i ich napięcie

Napinając mięśnie brzucha w trakcie seksu, gdy jesteś o krok od orgazmu, zwiększy twoją satysfakcję. To oryginalne rozwiązanie znajduje naukowe potwierdzenie, więc korzystaj z tej wiedzy w imię erotycznej rozkoszy. A wcześniej zacznij ćwiczyć brzuszki – każdego dnia wystarczy zrobić ich zaledwie 100!

Mięśnie Kegla

Regularny trening mięśni Kegla to same zalety. Z jednej strony wzmacniasz mięśnie odpowiedzialne za trzymanie moczu i zmniejszasz ryzyko wystąpienia w przyszłości NTM.  Z drugiej inwestujesz w większą satysfakcję ze współżycia. Aby seks był nieziemski, a zdrowie dopisywało, zaopatrz się w kulki gejszy i ćwicz każdego dnia.

Pokochaj swoje ciało

Myśl o sobie wyłącznie dobrze. Pielęgnuj w sobie miłe wspomnienia i słowa, które usłyszałaś od innych. Jeśli wielokrotnie chwalono twoją figurę, to przyjmij, że naprawdę jest idealna i niezwykle apetyczna dla przedstawicieli płci przeciwnej. Im bardziej akceptujesz własne ciało, tym większą czerpiesz satysfakcję z seksu, gdyż niczego się nie wstydzisz.

Staraj się o niego

Im więcej energii wkładasz w sprawienie swojemu facetowi nieziemskiej przyjemności, tym większe prawdopodobieństwo, że on odwdzięczy ci się tym samym. Mężczyzna czuje się wówczas zmotywowany do pracy nad kobiecą przyjemnością. Krótko mówiąc, będąc dla niego idealną kochanką, możesz liczyć na rewanż.

Dawaj rady

Jeśli powiesz mężczyźnie, że marzysz o tym, aby teraz, gdy jesteś o krok od orgazmu, całował cię namiętnie w usta, to on z pewnością chętnie przystanie na twoją prośbę. Dla niego to czysta przyjemność sprawiać rozkosz ukochanej kobiecie.

Coś nowego

Nie bój się eksperymentować. Nie wszystko musi wyjść idealnie, ważne jednak, abyś próbowała nowych rzeczy z partnerem. To wpływa korzystnie na waszą satysfakcję z życia erotycznego, ponieważ nie ma w nim miejsca na nudę.