Moda

Jak nadać pazura mdłym ubraniom?

Jak nadać pazura mdłym ubraniom

Czasem kupujemy ubranie w jakimś kolorze, ponieważ stanowi on najnowszy krzyk mody. Coraz częściej zdarza się też, że jakiś odcień jest na topie, przez co trudno kupić cokolwiek w innych barwach. Jednak nie każdy kolor pasuje każdemu. Jak nadać pazura mdłym ubraniom?

Beż lubi wymywać

Jesteś typową zimą, masz ciemne włosy i jasną karnację? Zapewne nie do końca odnajdujesz się w beżach. Te od kilku sezonów są lansowane na wybiegach oraz na kanałach modowych w serwisie YouTube.  Kusi nas więc, by dać szansę beżowi. Ten niby uchodzi za kolor uniwersalny, ale wcale takowym nie jest. Można oczywiście wybrać lepszy lub gorszy odcień, jednak większość kobiet o urodzie Śnieżki z pewnością zauważy, że beż je wymywa. Co zrobić w takiej sytuacji? Na szczęście można uratować stylizację makijażem oraz dodatkami. Gdy narzucisz czerwoną marynarkę na beżową sukienkę i do tego dorzucisz czerwone szpilki oraz karminowe usta, z pewnością będziesz wyglądać dużo lepiej. Czerwień bowiem ożywi twoją twarz. To jest kolor dedykowany Śnieżkom.

Ciekawa faktura ubrania

Czasami musimy ubierać się do pracy w określone kolory, bo tego wymaga dane przedsiębiorstwo. Nawet jak nie znosimy beżu czy czerni, to musimy je na siebie przywdziać. Co zrobić, gdy mamy czarne włosy, a musimy nosić do pracy czarne sukienki? Tutaj także warto podziałać makijażem, sięgając po klasyczną czerwoną szminkę. Niemniej sama sukienka nie musi być przecież mdła. Postaw na małą czarną z pazurem. Ciekawa faktura ubrania potrafi odmienić jego charakter. Gdy mamy jakieś tłoczenia, to coś się dzieje. Możemy też rozjaśnić twarz dodatkami – naszyjnikiem oraz kolczykami z dużą ilością cyrkonii, które odbijają światło.

Oryginalne dodatki odmienią twoją stylizację

Wiele kobiet martwi fakt, że w pracy musi ubierać się zgodnie z dress code`em. Czują, że pewne narzucone normy ograniczają ich kreatywność. Po części jest to prawda, do banku nie przyjdziemy przecież w kwiecistej minispódniczce czy w topie z głębokim dekoltem, ale przecież możemy postawić na oryginalne dodatki, które ożywią naszą stylizację w drodze do domu. Oprócz ciekawej biżuterii wysadzanej kolorowymi kamieniami, możesz postawić na pikowaną torebkę, która wpisuje się w gorące trendy tego sezonu. Także kolorowa apaszka do przewiązania włosów potrafi zdziałać wiele dobrego dla naszego biurowego outfitu.  Po pracy możesz też założyć opaskę wysadzaną perłami, która uczyni mdłą stylizację ciekawą.

Dodaj komentarz