Kultura Styl życia

Stracona tożsamość – Ewelina Dobosz

Stracona tożsamość

Stracona tożsamość stanowi kontynuację Nowej tożsamości, Ewelina Dobosz ukazuje nam dalsze losy dobrze znanych nam bohaterów. Co czeka ich związek? Jak radzą sobie w nowych realiach?  Jakie niespodzianki przygotowała dla swoich czytelników Ewelina Dobosz?

Co dzieje się u Emily i Igora 2 lata po dramatycznych wydarzeniach w Polsce?

Poznajemy losy Emily i Igora dwa lata po tym, jak w Polsce rozegrały się dramatyczne wydarzenia. Młodzi ludzie próbują zacząć życie od nowa, ale ta sztuka nie do końca im wychodzi. Problemy nieustannie dają o sobie znać.

Pieniądze szczęścia nie dają

Na pierwszy rzut oka Emily i Igor nie mają, na co narzekać. Wiodą luksusowe życie, na wszystko mają pieniądze. Niestety, traumatyczne wspomnienia z przeszłości sprawiają, że Emily popada w zakupoholizm. Nowe ubrania i kosmetyki mają zapełnić pustkę w jej życiu, zapewnić dostawę endorfin choć na chwilę. Kobieta nie ma ochoty spędzać zbyt wiele czasu ze swoim 2-letnim synkiem. Na dodatek jej relacje z Igorem pogarszają się z dnia na dzień. Niewyjaśnione kwestie nawarstwiają się, budując niewidoczny mur między małżonkami.

Widmo romansu, który może zniszczyć małżeństwo

Obydwoje popełniają błąd za błędem. Emily postanawia wrócić do pracy w kancelarii swojego byłego kochanka. Natomiast Igor coraz odważniej flirtuje z koleżanką z pracy. Małżeństwo tych dwojga wisi na włosku. Od katastrofy dzieli je tylko krok.  Czy miłość, która kiedyś ich połączyła, przetrwa i pomoże im przetrwać przeciwności losu?

Stracona tożsamość to niezwykle intrygująca, ale też zaskakująca historia. Ewelina Dobosz dołożyła jednak wszelkich starań, aby stworzyć wiarygodną historię. Rzeczywiście, po wydarzeniach, jakie rozegrały się w Polsce, trudno dziwić się, że każdy z głównych bohaterów szuka odskoczni, która pomoże mu zapomnieć o traumie.  Stracona tożsamość pokazuje też, że ani małżeństwo, ani macierzyństwo ani pieniądze szczęścia nie dają. Aby móc czerpać z nich radość, trzeba uporządkować pewne kwestie. Stracona tożsamość trzyma w napięciu do ostatniej strony, co świadczy o doskonałym warsztacie Eweliny Dobosz.

Komentarze (4)

Zostaw komentarz