Moda

Jak dobrać szorty do swojej figury?

Jak dobrać szorty do swojej figury

Szorty to idealne rozwiązanie na upalne dni. Dobrze dobrane podkreślają zgrabne nogi, zapewniają przepływ powietrza i eksponują jędrne pośladki. Jak dobrać szorty do swojej figury?

Szorty z wysokim stanem

To idealne rozwiązanie dla pań, które mogą pochwalić się zgrabną, kobiecą figurą. Jeśli jesteś szczupła, masz ładne wcięcie w talii i kształtne pośladki, koniecznie kup sobie szorty z wysokim stanem. Nic tak nie podkreśla walorów twojej sylwetki jak właśnie one. Szorty z wysokim stanem łączymy z cropp topem, czyli krótką bluzeczką na ramiączkach. Dzięki temu, że nie jest długa, nie musisz jej wpuszczać do spodenek, co na ogół skutkuje powstaniem nieestetycznego wybrzuszenia.  Dla zgrabnych kobiet szorty z wysokim stanem powinny być krótkie i eksponować długie nogi.

Czarne szorty

To dobre rozwiązanie, gdy masz troszkę za dużo krągłości i chcesz się optycznie wyszczuplić. Czarne i granatowe szorty wspaniale kształtują sylwetkę, odejmując jej parę centymetrów. Przy nadwadze lepiej nie zakładać ultra krótkich szortów, lecz takie dłuższe, tuż przed kolano.  Do tego warto skorzystać z dobrodziejstw balsamu samoopalającego, ponieważ przybrązowione nogi wydają się smuklejsze.

Białe szorty

Jesteś zgrabną kobietą, która ma drobną sylwetkę? Koniecznie sięgnij po białe szorty, one nie przyciągają tak promieni słonecznych jak czerń, przez co mniej się w nich nagrzewasz. Ty nie musisz obawiać się efektu pogrubienia, więc śmiało korzystaj z możliwości.

Szorty typu biodrówki

Sprawdzą się w przypadku kobiet z wystającym, sporym brzuszkiem. Dzięki szortom typu biodrówki nie uciskasz brzucha, co po paru godzinach może skutkować jego bólem.

Materiałowe szorty

To dobre rozwiązanie dla kobiet, które pragną się ochłodzić w upalne dni i zależy im na dobrej cyrkulacji powietrza. Takie materiałowe szorty często są wykonane z lnu, bawełny lub wiskozy. Nie pocisz się w nich. Mają jednak jedną zasadniczą wadę, psują odbiór twojej figury. Jeśli jesteś zgrabna i masz figurę klepsydry, to materiałowe szorty mogą zaburzać proporcje sylwetki. Lepiej sprawdzą się u kobiet, które nie są klepsydrą.

Dodaj komentarz