sephora biały eyeliner w pisaku

Trend na białe kreski z pewnością wyróżnia się spośród innych, urodowych propozycji. Eyeliner w pisaku Sephora Collection umożliwi wykonanie modnego makijażu oka. Skusicie się na taki kosmetyk?

 

ColorBlock Liner, czyli eyeliner w pisaku

Do kolekcji marki Sephora dołączył niezwykle praktyczny i poręczny eyeliner w pisaku – ColorBlock Liner. Z jego pomocą szybko i łatwo wykonamy makijaż oka, w modnym kolorze bieli.  Dzięki eyelinerowi możemy namalować idealną kreskę, podkreślają piękne spojrzenie. Taki kosmetyk to prawdziwy hit na letni czas.

sephora-bialy-eyeliner-w-pisaku

Modne, białe kreski

Biel zastąpiła w tym sezonie klasyczną czerń. Czarne kocie oczy, teraz przechodzą odświeżenie. Biel jest lekka, świeża i może odmłodzić nasz wygląd. Idealne pasuje do każdego koloru oczu oraz złocistej opalenizny. Eyeliner w pisaku to kosmetyk, którym namalujemy idealne kreski, nawet jeśli nie mamy wprawy w takim makijażu. Kolor jest naprawdę intensywny i wyrazisty. Długo utrzymuje się na powiece, a solidna końcówka ułatwia codzienny makijaż oczu. Co ważne, eyeliner nie podrażnia oczu. Możemy zastosować go na dzień czy też na wieczorne wyjście.

Eyeliner w pisaku

Eyelinery w pisaku są bardzo poręczne. Ich końcówki ułatwiają makijaż. Eyeliner w pisaku Sephora Collection jest mały, więc zmieści się nawet do podręcznej kosmetyczki czy małej torebki. Z powodzeniem możemy zabrać go ze sobą w podróż. Jest precyzyjny i trwały. ColorBlock Liner Sephora Collection jest dostępny wyłącznie w sklepach sieci Sephora.

Kolor: Coconut

Cena: 33,00 zł