Dlaczego seks z młodszym mężczyzną jest taki wspaniały

Seks z młodszym mężczyzną jest dużo lepszy od seksu ze starszym facetem. Co sprawia, że tak postrzegamy erotyczne igraszki? Dlaczego seks z młodszym mężczyzną jest taki wspaniały?

Najlepszy seks ever

Choć miałam tylko jednego partnera, który był ode mnie młodszy o kilka lat, reszta była starsza lub w moim wieku, to widzę ogromną różnicę. Młodszy facet wie, że seks to coś więcej niż sama penetracja i umie postarać się o stworzenie odpowiedniej atmosfery, grę wstępną, czułość. Uwzględnia przy tym preferencje kobiety, nie szarpie jej, nie bije, bo uważa, że to fajne. Młodszy facet jako jedyny umiał uszanować moje granice. Jego poprzednicy nigdy nie zadali sobie trudu, aby pomyśleć też o mnie, a nie tylko o sobie. On był cudowny, bo dbał też o to, aby mnie było przyjemnie. A w seksie o to właśnie chodzi, by obie strony odczuwały satysfakcję, a nie jedna z nich była do czegoś przymuszana i czuła się jak lalka z sex shopu. Przy młodszym facecie nie czułam się przedmiotowo traktowana, a to dla mnie kluczowa kwestia. On jako jedyny umiał traktować mnie w łóżku jak księżniczkę i to było szalenie fascynujące.

Wzajemne pożądanie

Poza tym przy młodszym facecie czułam wzajemną fascynację i pulsujące pożądanie. Takiego zgrania i emocji nie miałam z żadnym innym mężczyzną przed nim. To, czego doświadczyłam, sprawiło, że nabrałam większej ochoty na seks, ale nie z byle kim, tylko z nim, bo żaden inny facet z przeszłości nie może się z nim równać.

Kulturalnie i delikatnie

Młodszy facet nie traktuje kobiety jak lalki z sex shopu, którą można poniżać, podduszać i zmuszać do rzeczy, na które nie ma ochoty. On okazał się delikatny, to cecha, której nie miał żaden z moich poprzedzających go partnerów seksualnych.  W rezultacie erotyczne igraszki z nim zawsze były czystą przyjemnością, do której z rozrzewnieniem powraca się myślami. Zero bólu jak przy jego poprzednikach.

Dużo czułości

Młodszy mężczyzna jako jedyny potrafił zaspokoić moją potrzebę czułości podczas seksu. Chętnie mnie przytulał i całował. Czułam przy nim tę bliskość, której zawsze chciałam doświadczyć. W rezultacie seks z nim nigdy nie był mechaniczny i nudny, lecz intrygujący i pełny pożądania oraz żaru.

Rozmowa

Po seksie z nim, jak i przed można było liczyć na rozmowę. Taką normalną, jak lubię. Z reguły faceci bardzo przedmiotowo podchodzą do seksu z kobietą. W jego przypadku czegoś takiego nie było.

Istne szaleństwo

Seks z nim to istny szał zmysłów. Uwielbiałam to zwariowane tempo, z jakim się rozbieraliśmy, całowaliśmy. Było w tym wzajemne pragnienie i silne pożądanie, coś absolutnie nieziemskiego, czego nie da się porównać z niczym innym.