Depilacja laserowa - dlaczego warto ją wykonać

Gładkie nogi, delikatna skóra pod pachami i brak podrażnień w okolicach bikini.. Brzmi nieprawdopodobnie? Uwierz, że są sposoby na to, żebyś mogła cieszyć się piękną skórą i bardzo dużym poczuciem komfortu .Pokaż się światu z idealnie gładką skórą dzięki depilacji laserowej!

Co to takiego? To bezbolesna metoda usuwania owłosienia, która pozwala skutecznie i trwale usunąć włoski z każdej części Twojego ciała! Zainteresowana?

Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki depilacji laserowej

 

Czy zastanowiło Cię powyższe zdanie? Jak depilacja laserowa może wpłynąć na oszczędność czasu i pieniędzy. To teraz posłuchaj. Na trwałe usunięcie owłosienia z wybranej partii ciała potrzebujesz mniej więcej 6 – 7 wizyt w salonie na zabiegach depilacji laserowej. Tak dokładnie jest tak jak teraz pomyślałaś kilka wizyt w salonie depilacji i zapominasz o standardowym goleniu maszynka na które poświęcasz kilka minut dziennie każdego dnia!

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?

Wiesz, już jakie korzyści może Ci przynieść decyzja o usuwaniu owłosienia laserem. Teraz przejdźmy do sedna i przeanalizujmy jak wygląda zabieg depilacji laserowej. Rozpoczynamy od bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem, podczas której wykluczane są możliwe przeciwwskazania do jej wykonania, oceniana jest struktura włosa a także wykonywana jest próba laserowa, która pozwala kosmetologowi na dobranie najbardziej optymalnych parametrów lasera diodowego Light Sheer.  Po tym etapie czekamy 1-2 dni. Jeżeli ze skórą wszystko jest w porządku możemy rozpocząć zabiegi bezbolesnej depilacji laserowej.

Zaczynamy od mapowania ciała i chłodzenia skóry specjalnym kompresem lodowym. W następnej kolejności miejsce przy miejscu strzelamy laserem. To bardzo bezpieczne urządzenie, który działa bezpośrednio na łodygę włosa i mieszki włosowe nie uszkadzając przy tym sąsiadujących tkanek.

Włosy na naszym ciele rosną nierównomiernie a światło lasera działa na te włoski, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu! Teraz już domyślasz się dlaczego potrzeba kilku wizyt w salonie depilacji, żeby uzyskać niemal 100% usunięcie włosków. Laser po prostu musi wyłapywać stopniowo wszystkie włoski w tej aktywnej fazie. Kolejne serie depilacji wykonuje się co 8 – 12 tygodni.

Po zakończonej sesji depilacji Twoja skóra może być delikatnie zaczerwieniona dlatego warto stosować kremy łagodzące przez kolejny dzień.

 

Jak widzisz depilacja laserowa może Ci przynieść wiele korzyści: komfort na co dzień, oszczędność czasu i pieniędzy. wystarczy zaledwie 6 – 7 wizyt w salonie, żeby problem szorstkiej, podrażnionej skóry, ciągłego kupowania maszynek, kremów do depilacji czy stosowania wosku odszedł w zapomnienie! Teraz chyba już nie masz wątpliwości, że depilacja laserowa jest zabiegiem idealnym dla Ciebie!