Seks

Sztuczki, dzięki którym dasz mu najlepszy seks

Sztuczki, dzięki którym dasz mu najlepszy seks

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby on był wniebowzięty dzięki erotycznym igraszkom z tobą w roli głównej? Przedstawiamy sztuczki, dzięki którym dasz mu najlepszy seks. On będzie marzył o powtórce.

Rozpocznij seks

Tak wielu mężczyzn narzeka na to, że inicjatywa tylko leży po ich stronie. To oni muszą budować nastrój, uwodzić i mieć nadzieję, że zareagujesz pozytywnie na ich zaloty. Tymczasem zapewnij mu drobne urozmaicenie i sama rozpocznij seks. Przytul się do niego i zacznij całować, a następnie rozbierać. Jemu z pewnością spodoba się ta drobna zamiana ról.

Pokaż mu różnorodność

Zrób coś, czego jeszcze nie robiliście. Może to być seks na stole, w gruncie rzeczy nie jest to pozycja utrudniająca cokolwiek, lecz urozmaicenie nadające rumieńców waszym erotycznym igraszkom. Pokaż, że jesteś otwarta na testowanie nowych pozycji w różnych miejscach, bo po prostu uwielbiasz seks z nim.

Uwodzenie głosem

Okazuje się, że mężczyźni są bardzo wrażliwi na dźwięki, które wydajesz podczas seksu, wszelkie wzdychania, jęki i pomrukiwania są mile widziane. To ich podnieca i jeszcze mocniej nakręca na to, aby dać ci przyjemność, o jakiej marzysz.

Powiedz mu coś pikantnego do ucha

Nie musi to być nic wulgarnego ani zboczonego. Możesz mu powiedzieć, że lubisz go czuć w sobie albo uwielbiasz, gdy tak cię pieści. Zasłużone pochwały mają wielką moc, bo dzięki nim on wie, co lubisz najbardziej.

Zagrajcie w grę

Możecie zdecydować się na przebieranki, ty założysz strój pielęgniarki albo sekretarki i będziecie się świetnie bawić. Takie erotyczne przebieranki mają ogromną moc, wprowadzają powiew świeżości do waszej relacji.

Specjalny strój

Kup sobie koronkową, miękką bieliznę lub piękny gorset podkreślający twoją zgrabną sylwetkę. Uwierz, mężczyźni nie potrafią się oprzeć swojej partnerce w kusym stroju. Panowie to wzrokowcy, którzy lubią rozkoszować się zróżnicowanymi widokami.

Zapraszamy do lektury:

Dodaj komentarz