Miłość i związki

Daj szansę swojej kobiecie na zmianę postępowania i okazywanie uczuć

Daj szansę swojej kobiecie na zmianę postępowania i okazywanie uczuć

Mężczyźni często są zbyt kategoryczni w swoich wyborach. Wkurzają się na kobietę, nakręcają się, że ona mnie nie kocha, nie zależy jej na mnie, dalsze spotykanie nie ma więc sensu. W rezultacie zaczynają odcinać się od niej, zamiast zwyczajnie się spotkać i skłonić ją do okazywania uczuć. Daj szansę swojej kobiecie na zmianę postępowania i okazywanie uczuć. To wbrew pozorom nie jest aż tak trudne.  Wystarczy, że umówisz się z nią na spotkanie.

Stwórz dobre ramy

Przede wszystkim musisz jej dać pozytywny komunikat już na samym wstępie spotkania. Nie chodzi o to, byś nie wiadomo, jak się odkrywał. Wystarczy, że przytulisz ją całym sobą na powitanie i pocałujesz w policzek. Dobrze jest też powiedzieć jakiś komplement, może być sytuacyjny, może być bardziej ogólny. To ją powinno skłonić do okazywania uczuć. Musisz jej w ten sposób pokazać, że jesteś do niej pozytywnie nastawiony. Kobiety często potrzebują dobrych ram spotkania, aby podczas niego otworzyć się i okazać czułość facetowi.

Zadbaj o miłą atmosferę

Niech będzie wiele okazji do żartów, wygłupów, niech ona poczuje się swobodnie. Pamiętaj, aby podczas spotkania wyhamować i nie wzbudzać w niej zazdrości, opowiadając o innych kobietach. Niech dzięki twojemu dobremu nastawieniu poczuje się wyjątkowa. Wtedy wiele rzeczy wyjdzie jej samoistnie, zacznie się do ciebie przytulać, dotykać cię, całować.  A może nawet sama zainicjuje seks.  Zawsze możesz pozytywnie podkręcić atmosferę, mówiąc jej, że pokażesz jej coś, czego jeszcze nikt nie widział. Niech poczuje się wyjątkowa i ważna dla ciebie. Uwierz, będzie jej dużo łatwiej okazać ci miłość, gdy będziesz dla niej miły.

Zapewnij jej okazje do okazywania uczuć

Siedźcie lub leżcie blisko siebie, aby mogła się do ciebie przytulić. Powiedz jej coś miłego albo zrób jej coś smacznego do jedzenia, aby miała pretekst do pocałowania ciebie.  Zabierz ją na spacer tylko we dwoje, aby mogła złapać cię za rękę i objąć cię w pasie.

Chwal ją za dobre rzeczy

Jeśli cię przytuli, pocałuje, wyjdzie z inicjatywą seksu, pokaż jej, że to lubisz. Odwzajemnij jej uścisk, pocałunek, powiedz, że bardzo lubisz równouprawnienie w takim wydaniu albo wyznaj, że nie masz nic przeciwko, aby takie rzeczy przydarzały ci się częściej.

Zmień swoje podejście na lepsze

Jeśli spędzicie miło wieczór, ona będzie dla ciebie czuła i kochająca, to zmień swoje podejście do niej najlepsze. Napisz w ciągu dnia, jak czuje się po wspólnej nocy, czy daje radę pracować;) Zaproponuj kolejne spotkanie etc. To ją utwierdzi w przekonaniu, że warto do ciebie pisać, dzwonić, zapraszać na spotkania, inicjować czułość i seks.

Dodaj komentarz