Miłość i związki

Porady dla nieśmiałych facetów

Porady dla nieśmiałych facetów

Relacje damsko-męskie  to trudny temat, zwłaszcza gdy zaczyna nam zależeć na drugiej osobie, ale brakuje nam odwagi. Nie tylko kobiety borykają się z nieśmiałością. Ten problem dotyczy również mężczyzn. Przedstawiamy porady dla nieśmiałych facetów.

Jak do niej zagadać?

Na tym etapie już wielu mężczyzn wyhamowuje i stwierdza, ona mnie nie zechce, tylko się ośmieszę i co ja wtedy zrobię. Ona pewnie woli pewnych siebie samców alfa, ma ich na pęczki. Nie jestem dla niej dość doskonały i interesujący, aby w ogóle zwróciła na mnie uwagę. Stop! Dość samobiczowania i autokrytyki.  Po prostu podejdź do niej i zagadaj. Możesz zapytać ją o cokolwiek, poprosić o pomoc we wskazaniu prezentu dla siostry etc. Możesz też zapytać, czy często bywa w tej dzielnicy lub czy mieszka gdzieś w pobliżu. Jeśli jej się podobasz, to sama pociągnie temat. Jeśli nie, to trudno, to zwykła rozmowa, a nie od razu próba podrywu i wyznanie miłości.

Jak ją zaprosić na spotkanie, bojąc się odrzucenia?

Zapytaj, czy ma ochotę na coś słodkiego, na pizzę etc. Jeśli powie ci, że tak, możesz zaproponować wspólne wyjście do kawiarni lub pizzerii. Możesz też powiedzieć, że bardzo potrzebujesz jej pomocy w jakiejś sprawie i zapytać, czy wpadnie do ciebie, aby udzielić wsparcia. Możesz też wspomnieć, że idziesz ze znajomymi na karaoke i zapytać, czy chce dołączyć.  To są zwyczajne propozycje spotkań. Każdy może ją w ten sposób zaprosić po koleżeńsku na imprezę lub coś do zjedzenia.

Jak zachęcić ją, by napisała?

Boisz się do niej napisać? To wrzuć  na Facebooka lub Instagram jakieś zdjęcie, link, ciekawy artykuł – cokolwiek, co może polubić i co może sprowokować ją do dyskusji lub pozostawienia komentarza. Zawsze możesz jej też wysłać śmieszny filmik lub link do sukienki lub bluzki, która twoim zdaniem może ją zainteresować. Może sama dzięki temu rozkręci rozmowę.

Jak ją objąć i pocałować?

Najlepiej zacząć działać dość neutralnie, ale zdecydowanie. Jak się witacie, przytul ją całym sobą i pocałuj w policzek. Jeśli będziesz dla niej miły, ona sama chwyci cię za rękę, obejmie i pocałuje w policzek, wtedy możesz ją śmiało pocałować w usta.

Jak jej mówić komplementy?

Powiedz jej wprost, że pięknie wygląda w tym kolorze, że powinna częściej nosić takie bluzki etc. Komplementy to nie wyznanie miłości, a mówiąc kobiecie miłe rzeczy, zachęcasz ją do przejęcia inicjatywy, co w twoim przypadku pomoże ci ocenić stopień jej zaangażowania.

Jak doprowadzić do seksu?

Najlepiej po prostu ją do siebie zaproś pod byle pretekstem. Bądź dla niej bardzo miły przez cały wieczór, na powitanie przytul ją mocno i pocałuj w policzek. Powiedz jej jakiś komplement.  Jeśli będziesz dla niej miły przez cały wieczór i doprowadzisz do sytuacji, kiedy będziecie obydwoje leżeć na łóżku, to istnieje spora szansa, że sama się do ciebie przytuli lub pocałuje cię w policzek/szyję. To znak, że powinieneś pocałować ją w usta i sprawdzić poprzez dotyk na jak wiele możesz sobie pozwolić. Pamiętaj, że ona da ci dyskretnie znać, czego oczekuje, np. całując cię w szyję. Jest to erotyczny, ale też bardzo miły i subtelny gest, na który kobiety są w stanie się odważyć, gdy stworzysz dobrą atmosferę. Jeśli podczas pocałunków ona sama zacznie wkładać ci rękę pod bluzkę, to wiedz, że możesz śmiało działać dalej.

Dodaj komentarz