Seks

Czy mały biust odrzuca mężczyzn i zniechęca ich do seksu?

czy miały biust odrzuca mężczyzn

Kobiety czasem mają wielkie kompleksy na punkcie swojego ciała. Doszukują się w nich niedoskonałości, po czym na karb swoich rzekomych mankamentów zrzucają problemy z płcią przeciwną. Jak jest w rzeczywistości?  Czy mały biust odrzuca mężczyzn i zniechęca ich do seksu?

Mały biust  to pojęcie względne

Przede wszystkim powinnyśmy sobie uświadomić, że dla każdego mały biust oznacza co innego. Dla jednego faceta twoje 60 D będzie okej, bo uważa, że wyglądasz proporcjonalnie i jesteś piękna. Dla drugiego 70 B, zatem biust większy od 60 D, to będą małe piersi.  Po prostu jedni faceci uwielbiają spory biust. Drudzy wolą drobniejsze kobiety z mniejszym, proporcjonalnym biustem. Jeszcze inni nie przywiązują zbyt dużej wagi do piersi, wolą ładny kształt pośladków czy długie nogi.

Ważniejsze od rozmiaru stanika są proporcje ciała

Idealny wymiary to tabela, w której znajdziesz wszystkie informacje dostosowane do swojej budowy ciała. Np. jeśli masz 168 cm wzrostu, ważysz poniżej 50 kg i nosisz 65 C/60 D, to masz idealny, proporcjonalny biust do swojej drobnej sylwetki.  Dla kobiety, która ma ten sam wzrost, ale waży 60 kg, to będzie mały biust.

Drobne kobiety też mają swoich wielbicieli

Pamiętaj, że niektórzy mężczyźni po prostu uwielbiają drobne kobiety.  Nasze redaktorki naprawdę znają mężczyzn, którzy nie tylko mówią: najlepiej pieści się to, co się w dłoni mieści, ale rzeczywiście stosują tę zasadę w praktyce. Mają partnerki o małym biuście i są nimi naprawdę oczarowani.  Nie kłamią zatem i nikogo nie pociskają.

Mały biust też wygląda seksownie przy dobrze dobranym dekolcie

Mały biust też może być piękny i seksowny pod warunkiem, że o niego dbasz, nosisz właściwie dobrane staniki i nie robisz z niego tematu tabu. To, że nie masz piersi Pameli Anderson czy Joanny Krupy nie znaczy, że musisz nosisz duże, szerokie bluzki, pod którymi w ogóle nie widać zarysu piersi czy chodzić przygarbiona. Kobiety z małym biustem mogą, a nawet powinny nosić normalne dopasowane bluzki z dekoltem. Uwierz nam, w nich też wyglądasz sexy. Zawsze możesz zabrać na zakupy swojego najlepszego kumpla, który jest bezwzględnie szczery. Niech pomoże ci dobrać coś sensownego;)

Seks tylko po ciemku, w staniku i od tyłu

Kobiety często same sobie narzucają dziwne ograniczenia w sypialni.  Nie będą uprawiać seksu, gdy jest jasno, tylko po ciemku. Najlepiej w ubraniu lub choćby w samym staniku. Jeśli bez niego, to tylko od tyłu. Tak naprawdę jeśli tak postępujesz, a facet straci zainteresowanie seksem, to nie dlatego, że czegoś ci brakuje, ale dlatego że przez swoje kompleksy zachowujesz się tak, że skutecznie zniechęcasz go do erotycznych igraszek.

Kobieta z małym biustem a pozycja na jeźdźca

Tak naprawdę małe piersi mogą wyglądać seksownie nawet w pozycji na jeźdźca, musisz przestać się ich wstydzić. Jak podkreślała w Sztuce kochania sama Michalina Wisłocka: mały biust jest wręcz stworzony do seksu w pozycji na jeźdźca. Kobiety, które mają spore piersi, w tej pozycji odczuwają ogromny dyskomfort. Zdaniem Wisłockiej mały biust w pozycji na jeźdźca prezentuje się o wiele korzystniej.

Ważne, aby było za co chwycić

Pamiętaj, że dla mężczyzny często dużo ważniejszy od rozmiaru stanika jest sam fakt, że masz piersi, których on nie ma. Jest za co chwycić i potrzymać.  Wiele facetów kobiece sutki kręcą dlatego, że po prostu są i stanowią o naszym dymorfizmie płciowym.

Małe piersi są jędrniejsze, jeśli o nie dbasz

Mniejszy biust może być dla mężczyzny atrakcyjny, jeśli dbasz o jego jędrność i elastyczność. Wtedy jest przyjemny w dotyku i wygląda naprawdę zgrabnie. Poza tym mamy dobrą nowinę. Jak twój partner naprawdę się postara podczas pieszczot, twój biust może się powiększyć z podniecenia.

Bielizna erotyczna – do wyboru, do koloru…

Właścicielki małego biustu mają do wyboru bogatą ofertę bielizny erotycznej. Możesz kupić seksowną koszulkę z utwardzanymi miseczkami lub koronkowy przeźroczysty stanik. Jedna i druga opcja oddziałuje na męską wyobraźnię.

Jeśli mu się podoba mały biust, to jest inteligentny

Przeprowadzono badania, w których wykazano, że mężczyźni, którzy lubią mniejszy biust u kobiet, z reguły dużo lepiej traktują swoje partnerki i nie są seksistami. Nie patrzą na nie jak na przedmiot, pustą lalkę, ale wartościową kobietę.  Po prostu kobiety z mniejszym biustem mają większą szansę wzbudzić zainteresowanie normalnego, inteligentnego faceta.  Im mniejsze IQ mężczyzny, tym większe zamiłowanie do wielkich piersi. Niestety, kobieta jest dla niego tylko kimś do seksu, rodzenia dzieci i sprzątania domu. Oczywiście są to tylko pewne trendy. Nie każdy miłośnik wielkiego biustu jest pusty. Niemniej faceci interesujący się kobietami z mniejszym biustem, statystycznie lepiej wypadają w testach na inteligencję i nie wykazują szowinistycznych zachowań.

Liczy się całokształt, a nie sam rozmiar stanika

Większość mężczyzn podkreśla, że patrzy na kobietę jak na całkokształt. Jeśli masz piękną twarz, zgrabną sylwetkę, długie nogi i piersi oraz pupa są proporcjonalne do całości, to facet z reguły nie myśli sobie: fajna, ale ma małe piersi i pupę, bo nie ma 70 D i pupy jak Kim Kardashian. Tylko: podoba mi się, jest seksowna.

Dla niektórych mężczyzn wręcz najseksowniejsza jest kobieta z mniejszym biustem i kształtnym, ale niezbyt dużym tyłeczkiem. Kojarzy im się z pierwotnym ideałem piękna: mamą, sąsiadką lub pierwszą miłością.  Podsumowując, mały biust nie odbiera ci atrakcyjności w oczach mężczyzn. Po prostu nie każdemu wpadniesz w oko, bo panowie mają różne preferencje. Ale znajdą się też faceci, dla których będziesz bardzo seksowna i podniecająca. Wśród nich znajdzie się też facet, który wzbudzi twoje zainteresowanie.

Dodaj komentarz