czego-pragna-polki

Zastanów się przez chwile proszę, czy kiedykolwiek nazwałaś swoje pragnienia seksualne po imieniu, czy bez zażenowania wyrażasz swoje potrzeby w sypialni? Czy osiągasz to, czego pragniesz? Czy Twój facet jest w stanie określić, co w sypialni sprawia Ci prawdziwą przyjemność?

Sprawdź to! Jeśli czujesz, że masz problem z otwartym wyrażaniem swoich potrzeb seksualnych, przeczytaj poniższy tekst. Przedstawia on najczęściej wymieniane przez Polki pragnienia, które nie są zaspokajane, dlatego że partnerzy nie umieją sami ich odkryć. Jeśli wiesz, że problem dotyczyć może też Ciebie, pamiętaj, że zawsze możesz “podrzucić” swojemu mężczyźnie ten artykuł.

Czego pragną Polki?

  • Bezpieczeństwa – to nie tylko gwarant udanego seksu, ale otwartego mówienia o swoich potrzebach. Naszym problemem jest to, że nie rozmawiamy na najbardziej intymne tematy z osobami, którym nie ufamy.
  • Szaleństwa od czasu do czasu – wewnętrzne dziecko w sobie możemy uśpić, ale nie możemy go zlikwidować. To ono domaga się zabawy także w sypialni: gry erotyczne, sypialniane scenariusze, gadżety – to zaciekawia, wciąga, wnosi powiew świeżości.

  • Romantyzmu – jeśli Twojego mężczyznę śmieszy pomysł kolacji przy świecach, seksu na łonie natury czy noszenie na rękach, to może uda wam się jakoś „pociągnąć” dalej ten związek… o ile jesteś osobą tolerancyjną i wyrozumiałą. W przeciwnym razie rosnąca frustracja staje się zbyt wielka. Dla większości kobiet seks bez romantyzmu jest jak gotowanie bez przypraw. Bez sensu.
  • Odrobiny egzotyki – i nie myślę tu wyłącznie o cudzoziemskim partnerze, ale o ciągłej stymulacji: podróżach, wyjazdach, urozmaiceniu, pobudzaniu ciekawości, nieprzewidywalności. Czasem wystarczy spontaniczny wyjazd, by obudzić uśpioną w domowych pieleszach dziką namiętność, jaka kiedyś was łączyła.
  • Odmiany – młodszy kochanek? Seks na plaży? Wyjazd w nieznane? Jeśli jesteście spontaniczni, jesteście też otwarci wzajemnie na swoje potrzeby. A zatem dalej… bez zażenowania zacznij mówić o swoich fantazjach.

Joanna P