Seks

Czego mężczyźni nie lubią w pozycji na pieska?

Czego mężczyźni nie lubią w pozycji na pieska

Pozycja na pieska jest zarówno ulubioną pozycją seksualną kobiet, jak i mężczyzn. Mogłoby się wydawać, że króluje w naszych sypialniach. Tymczasem faceci czasem jej unikają, co wydaje się niedorzeczne. Czego mężczyźni nie lubią w pozycji na pieska?

Boją się, że dojdą za szybko

Dla wielu mężczyzn pozycja dla pieska jest szalenie seksowna i rozpalająca wyobraźnię. W rezultacie sprzyja szybkiemu dojściu, a to dla wielu panów problem do wstydu. Faceci często zbyt ambicjonalnie podchodzą do seksu. Zamiast cieszyć się dobrą zabawą, to koniecznie muszą sobie i swojej partnerce coś udowodnić. W rezultacie uprawiają seks zbyt zadaniowo. Tymczasem skoro obojgu pozycja na pieska sprawia przyjemność, to warto uprawiać w niej seks jak najczęściej, nie zwracając zupełnie uwagi na tempo dochodzenia.

Boją się skrzywdzić kobietę

Pozycja na pieska zapewnia naprawdę głęboką penetrację i daje multum silnych doznań. Mężczyźni boją się, że podczas uprawiania seksu od tyłu mogą wyrządzić krzywdę swojej partnerce. Nie chcą, aby ta odczuwała ból i kojarzyła go z ich osobą.

Niewygoda

Cóż, mężczyznom często doskwiera dyskomfort związany z klęczeniem. Nieważne, że kobieta też musi się podpierać. Panowie jakoś mocniej zrażają się niedogodnościami niż panie. A przecież warto czasem troszkę się namęczyć dla mega przyjemności?

Uszkodzenie penisa

Opublikowano kiedyś badania, że pozycja na pieska jest najbardziej kontuzjogenna, jeśli chodzi o urazy penisa. W rezultacie mężczyźni boją się o swoją męskość. Warto jednak pamiętać, że przy normalnym tempie nie powinno wydarzyć się nic złego.

Dodaj komentarz