Affect Glamour Pressed Bronzer

Szukasz dobrego bronzera o właściwościach ocieplających, który będzie wyglądał naturalnie i rozcierał się bez problemu? Koniecznie przyjrzyj się Affect Glamour Pressed Bronzer created by Pro Make Up Academy w odcieniu Brazil. To kosmetyk, który przetestowały nasze redaktorki. Produkt ten wywarł na nas pozytywne wrażenie.

Kolor

Affect Glamour Pressed Bronzer created by Pro Make Up Academy ma przyjemny brązowy, ciepły odcień, który przyda się przy ocieplaniu naszej cery. Z jego pomocą uzyskasz efekt skóry muśniętej przez wakacyjne promienie słońca.  Na cerze wygląda bardzo naturalnie, pomimo wyraźnie ciepłych tonów. Stopień jasności określiłabym jako średni. Na pewno nie jest to tak jasny bronzer jak z paletki do konturowania Affect stworzonej we współpracy z Karoliną Matraszek.  Nie jest to jednak ciemny puder brązujący, który pasuje nielicznym. Większość kobiet będzie zadowolona z Affect Glamour Pressed Bronzer created by Pro Make Up Academy.

Affect Glamour Pressed Bronzer

Wykończenie

Omawiany bronzer nie należy do matowych, ma satynowe, lekko połyskujące wykończenie.  W rezultacie praca z nim jest dużo łatwiejsza niż z większością produktów do konturowania. Bronzer świetnie się rozciera, tworząc wyraźny gradient. Nie jest to kosmetyk, którym zrobimy sobie krzywdę w postaci trudnej do roztarcia plamy.

Affect Glamour Pressed Bronzer

Pigmentacja

Stopień pigmentacji Affect Glamour Pressed Bronzer created by Pro Make Up Academy określiłabym jako średni. W przypadku tego kosmetyku efekt końcowy można budować, dokładając kolejne porcje produktu.  Ma to swoje zalety, ponieważ unikamy trudnej do roztarcia plamy.

Affect Glamour Pressed Bronzer

Trwałość

Na naszych policzkach Affect Glamour Pressed Bronzer created by Pro Make Up Academy utrzymuje się aż do wieczornego demakijażu. W tym czasie nie blednie, nie ściera się, nie przemieszcza się w inne rejony twarzy. Kosmetyk wykazuje dużą przyczepność do skóry.

Affect Glamour Pressed Bronzer

Konsystencja

To bronzer o aksamitnie kremowej konsystencji, który rozprowadza się na twarzy niczym masełko.  Jego cząsteczki są drobno zmielone, przez co kosmetyk doskonale się blenduje.

Opakowanie

Złote puzderko zawiera pięknie tłoczony bronzer oraz lusterko umożliwiające wykonanie makijażu. Całość wygląda bardzo luksusowo.

Cena i dostępność

Affect Glamour Pressed Bronzer created by Pro Make Up Academy kosztuje ok. 69 zł, jest dostępny w drogeriach internetowych, w tym tutaj. Więcej informacji nt. kosmetyków Affect znajdziesz na stronie internetowej.