niezdrowa zazdrość

W ogóle mogłoby się wydawać, że skoro on jest zazdrosny, to mu zależy. Nic bardziej mylnego. Zazdrość nie zawsze bywa powiązana z pozytywnymi emocjami, czasem stanowi niezależne uczucie, które pojawia się jako reakcja na zranione ego. Poza tym to bardzo niszczycielskie uczucie. Co w mężczyźnie wzbudza niezdrową zazdrość?

Wyjścia z przyjaciółkami

Niektórzy mężczyźni są zazdrośni nawet o wyjścia z przyjaciółkami. W ogóle czasem trudno dojść o to, co im w nich zagraża. O ile wyjście z przyjaciółką do klubu grozi tym, że rzeczywiście jacyś faceci mogą się przystawiać, o tyle deser zjedzony w jej towarzystwie w jakiejś kawiarni to raczej bezpieczne rozwiązanie. Na pewno zazdrość o przyjaciółki, które są dla nas ważne, nie wpisuje się w szeroko pojętą normę.

Spotkania z kolegami

To już można bardziej zrozumieć od złości o wyjścia z przyjaciółkami. Niemniej apelujemy o odrobinę zdrowego rozsądku. Nie każdy kolega stanowi zagrożenie. Wielu już ma żony, rodziny lub narzeczone. Naprawdę nie można zakładać, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje i służy tylko do zdradzania faceta.

Twój strój

O ile nie jest to coś naprawdę dziwnego i wulgarnego, to naprawdę nie ma się czym ekscytować. W ogóle to nie tak działa, że kobieta zakłada kusą sukienkę i od razu wyrywa na mieście faceta, z którym od razu ląduje w łóżku. Panie po prostu chcą ładnie wyglądać dla własnego dobrego samopoczucia. Nie wierzysz? Porozmawiaj na ten temat z mamą lub najlepszą przyjaciółką. Ona cię uświadomi, że minispódniczka czy czerwona sukienka nie muszą oznaczać nic złego.

Twoje wyjazdy

Jeśli kobieta często wyjeżdża w weekendy, aby odwiedzić swoich przyjaciół, wielu mężczyzn robi się zazdrosnych i podejrzliwych. Zastanawiają się, czego ona szuka w innym mieście. Czy ma tam kogoś? A może prowadzi podwójne życie? Zamiast snuć idiotyczne domysły, radzimy raz pojechać tam wraz z nią i samemu przekonać się, co tam robi.

Twoje kontakty zawodowe

To, że w pracy spotyka wielu mężczyzn, nie znaczy jeszcze, że z każdym z nich utrzymuje jakiekolwiek kontakty po godzinach swojej pracy. Ona może  z nimi omawiać tylko kwestie zawodowe, bo zwyczajnie nie ma z nimi potrzeby kontynuować znajomości na stopie  prywatnej.  Zazdrość o mężczyzn z jej pracy jest naprawdę niezdrowa.

Zdjęcia, które wrzucasz do sieci

Co jest złego w zdjęciu, na którym ładnie wyszła i wylądowało w mediach społecznościowych? Ona w ten sposób wcale nie kusi mężczyzn i ich nie podrywa.  Ona chce poczuć się dobrze, to trochę babska próżność, ale nic poza tym.