Seks

Co sprawia, że mężczyznę dopada panika podczas seksu?

Co sprawia, że mężczyznę dopada panika podczas seksu

Wydawać, by się mogło, że faceci w łóżku nie przejmują się niczym w przeciwieństwie do kobiet. W rezultacie jednak to panie często są dużo bardziej wyluzowane. Co sprawia, że mężczyznę dopada panika podczas seksu?

 

Uczucie, że właśnie pękła prezerwatywa

Mężczyzna na ogół nie wie, co zrobić w takiej sytuacji. Czy natychmiast się wycofać i przerwać akcję, powiedzieć o tym partnerce etc.  Mężczyzna nie tylko boi się niechcianej ciąży, ale też wybuchu złości ze strony partnerki.

 

Czy mam wracać do siebie

Gdy seks odbywa się u niej, on może mieć wątpliwości, czy po wszystkim ona oczekuje tego, że wróci do siebie, czy zostanie do rana. Faceci nie umieją wyczuć atmosfery  i intencji kobiety, a boją się zapytać.

 

Czy ona udaje, że jej się podoba

Mężczyźni panicznie boją się, że nie zaspokajają swojej partnerki i ona postrzega ich jako złych kochanków. Odczuwają silny niepokój na myśl, że ona robi dobrą minę z litości, poczucia obowiązku lub z chęci jak najszybszego odbębnienia seksu.

 

Niespodziewany skurcz

Akcja trwa w najlepsze, a mężczyznę nieoczekiwanie dopada skurcz nogi. Trudno dokończyć dzieła w takiej sytuacji, a powiedzieć o problemie jakoś tak niezręcznie. Aby uniknąć skurczy podczas seksu, radzimy zjeść wcześniej banana, wypić szklankę kakao lub zjeść kilka plastrów żółtego sera. Stanowią one bogate źródło magnezu.

 

Co jeśli ona nie dojdzie

To kolejne zmartwienie mężczyzn na całym świecie.  Oni coraz częściej poważnie myślą o kobiecej przyjemności. Nie chcą wyjść na kiepskich, egoistycznych kochanków myślących tylko o własnej rozkoszy.

 

Jak teraz wyglądam

Mężczyźni też wstydzą się swoich grymasów, ruchów etc., dlatego boją się kompromitacji w oczach kobiety. Zupełnie niepotrzebnie, bo ona nie zwraca uwagi na takie drobiazgi.

 

Czy ona się nudzi

Mężczyźni coraz częściej wychodzą z założenia, że normalne pozycje seksualne muszą być nudne. Nieprawda, kobiety wcale nie oczekują akrobacji, lecz entuzjazmu i czułości. Zawsze można podgrzać atmosferę, puszczając muzykę, czy zakładając odmienny strój niż zazwyczaj.

Dodaj komentarz