Miłość i związki

Co możesz zrobić, by spotkać się z kobietą, gdy boisz się odrzucenia?

jak umówić się z kobietą

Mężczyźni nie są pewni reakcji kobiet. Często obawiają się, że gdy do nich zagadają, te okażą się nieprzyjemne. Strachem napawa ich też perspektywa odrzucenia przy złożeniu propozycji spotkania. Podpowiadamy, co możesz zrobić, by spotkać się z kobietą, gdy boisz się odrzucenia?

Chodź tam, gdzie możesz ją spotkać

Znajdź jakiś powód, by pojawić się pod jej pracą, np. zakupy w sklepie obok. Zacznij uprawiać jogging i biegnij m.in. przez jej osiedle. Możesz też chodzić w miejsca, gdzie możesz ją spotkać. Bywaj w jej ulubionym parku, lodziarni, restauracji, centrum handlowym etc. Jeśli ci się poszczęści, w końcu na nią wpadniesz.

Napisz do niej na luzie i napisz, że masz ochotę na spacer/piwo

Nie musisz jej proponować spotkania wprost. Napisz do niej: co tam. Pogadaj chwilę na różne tematy, po czym dodaj, że będziesz się zbierał na spacer lub piwo. Jeśli ona jest tobą zainteresowana, to wtedy powie, że też by się napiła lub przeszła. Wtedy możesz jej zaproponować wprost, aby do ciebie dołączyła.

Napisz jej, że nie możesz spać

Napisz do niej: jak leci i analogicznie pociągnij rozmowę. Na koniec napisz jej, że nie możesz spać. Zobacz, czy wyjdzie z jakąś inicjatywą. Może zaproponuje wspólny spacer, wizytę u ciebie etc. Każdą pozytywną reakcję potraktuj jako zachętę.

Napisz jej, że gdzieś byś się przeszedł

Tutaj także zaczynasz rozmowę od jak leci i pod koniec wspominasz, że masz ochotę się gdzieś przejść. Jeśli kobieta jest tobą zainteresowana, zapyta, czy może dołączyć lub zaproponuje nawet konkretny cel.

Powiedz, że idziesz do parku, na pizzę

Tutaj także rozpoczynasz rozmowę dosyć niewinnie, po czym piszesz, że spadasz na pizzę. Tutaj także zainteresowana kobieta szybko wymyśli jakiś sposób, aby ci potowarzyszyć.

Powiedz jej, że zjadłbyś ciasto

Także zaczynasz od zwyczajnej rozmowy, po czym wplatasz myśl, że masz ochotę na sernik. Jesli dziewczyna jest kumata, zaproponuje wspólny wypad do dobrej cukierni. Ewentualnie sama ci coś upiecze i przyniesie.

Powiedz jej, że masz ochotę na karaoke albo taniec

Tu także zaczynasz od zwykłej wymiany zdań i wspominasz, że wybierasz się na karaoke. Jeśli ona chce się z tobą zobaczyć, to powie, że też chętnie by poszła. Ty wtedy: jaki problem, wpadaj tam i tam.

Powiedz jej, że zastanawiasz się nad kinem

Bo zaintrygował cię jakiś film. Jeśli ona jest inteligentna, postanowi go obejrzeć razem z tobą, nawet jeśli nie gustuje w takich produkcjach. Uwierz, kobiety umieją wykorzystać okazję. Jeśli nie wiesz, jak zaproponować spotkanie, to zacznij od niewinnej wymiany zdań, po czym wspomnij o tym, co chcesz robić. Ona na pewno do tego nawiąże, a wtedy będziesz mógł ją zaprosić. Wtedy na pewno ci nie odmówi i nie odrzuci.

Dodaj komentarz