zniknięty

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl Wydawnictwo Bis ufundowało trzy egzemplarze powieści Anny Robak-Reczek pt. Zniknięty. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich!

Widok nieznajomej, kpiąco uśmiechniętej kobiety na rodzinnym filmie prowokuje do wznowienia poszukiwań zaginionego przed laty ojca rodziny. Żona zaginionego, ponadosiemdziesięcioletnia Irena, ma już dosyć  – rachunków, obiadów, własnych dzieci. Najbardziej ma dość uporu swojego syna, któremu zniknięcie ojca nie daje spokoju i który za wszelką cenę dąży do wyjaśnienia rodzinnej tajemnicy. Prowadzone przez niego poszukiwania przyniosą rodzinie niepokój. Czy wszystkie zagadki trzeba rozwiązywać? Zwłaszcza że nie wszystkie odpowiedzi będą miłe, a niektóre pytania nadal pozostaną otwarte. Historia współczesnej rodziny z zagadką z przeszłości w tle. Pokazuje wzajemne relacje i różne, także wykluczające się, potrzeby ludzi, którzy stanowić mają wspólnotę.

Wygraj powieść Anny Robak-Reczek pt. Zniknięty!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy powieści Anny Robak-Reczek pt. Zniknięty, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Co się stało z zaginionym ojcem?  Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej wyobraźni
  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Bis, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Zniknięty. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 30.08.2018 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Zniknięty”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

1. Spośród odpowiedzi nadesłanych do 30.08.2018 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2. Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.
3. Fundatorem nagród – 3 egzemplarzy powieści Anny Robak-Reczek  pt.  Zniknięty  jest Wydawnictwo Bis.
4. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
5. Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
6. Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać  na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7. W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9. Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ