Medycyna estetyczna Zmarszczki

CACI niechirurgiczny lifting mięśni – zabieg stosowany przez gwiazdy

caci-niechirurgiczny-lifting-miesni-zabieg-stosowany-przez-gwiazdy

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego gwiazdy takie jak Jennifer Lopez czy Madonna pomimo upływu czasu wciąż cieszą się gładką cerą? To nie zasługa genów, lecz odpowiednio dobranych zabiegów medycyny estetycznej.

Obecnie odchodzi się od interwencji chirurgicznej, która zawsze jest obarczona ryzykiem, na rzecz nieinwazyjnych zabiegów. CACI to niechirurgiczny lifting mięśni, który odejmuje skórze lat, toteż chętnie korzystają z niego gwiazdy pragnące zachować jak najdłużej młody wygląd. W przypadku tego zabiegu kluczową rolę odgrywa specjalne urządzenie, które emituje prądy o bardzo niskim natężeniu. Dzięki nim mięśnie odzyskują pierwotną długość i sprężystość, a zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu.

Do kogo adresowany jest zabieg CACI?

Twoim zmartwieniem są zmarszczki i wiotka skóra? CACI przywróci jej elastyczność i tym samym zredukuje pierwsze oznaki starzenia się. Ponadto kuracja z wykorzystaniem mikroprądów przyczynia się do głębokiego nawilżenia skóry, wzmocnienia zwiotczałych mięśni i spłycenia już istniejących zmarszczek. Niechirurgiczny lifting mięśni CACI to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną przywrócić cerze zdrowy koloryt i poprawić jej strukturę, ponieważ zabieg usprawnia przepływ krwi przez tkanki. Tej nieinwazyjnej terapii anti-aging można poddać zarówno skórę twarzy, jak i dłoni, brzucha, piersi czy pośladków. Efekty uzyskane w wyniku niechirurgicznego liftingu mięśni są porównywalne z tymi, jakie zapewnia lifting chirurgiczny czy laserowy. Na korzyść zabiegu CACI przemawiają jego bezinwazyjność oraz stosunkowo niska cena.

Czy efekt uzyskany w wyniku zabiegu jest trwały?

Choć po pierwszym zabiegu stan skóry ulega wyraźnej poprawie, specjaliści zalecają przeprowadzenie serii zabiegów w celu utrwalenia efektu. Niechirurgiczny lifting mięśni CACI przeprowadza się w serii kilku zabiegów powtarzanych raz w tygodniu lub dwa razy.

Czym jest technologia CACI?

Zabieg przeprowadza się z wykorzystaniem mikroprądów, które mają za zadanie unieść mięśnie i nakierować je na właściwe pozycje bez widocznego skurczu.

SkinClinic

Zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego gwiazdy takie jak Jennifer Lopez czy Madonna pomimo upływu czasu wciąż cieszą się gładką cerą? To nie zasługa genów, lecz odpowiednio dobranych zabiegów medycyny estetycznej.

Jak przebiega zabieg?

Osobą, która może przeprowadzić niechirurgiczny lifting mięśni CACI, jest specjalista kosmetolog. W zależności od tego, jaki program został wybrany, wykorzystuje się specjalne bawełniane elektroaplikatory lub grzebienie LED, dzięki którym mikroprądy wnikają w głąb skóry, pobudzając pracę mięśni.

Czas trwania zabiegu różni się w zależności od rodzaju wybranego programu, waha się od 30 do 80 minut.

Czy zabieg jest bezbolesny?

Obawiasz się, że podczas zabiegu CACI będzie towarzyszył ci ból? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Niechirurgiczny lifting mięśni jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. W związku z tym, iż natężenie impulsów mikroprądowych jest zbliżone do tych, które na co dzień wytwarza nasz organizm, nie odczuwamy dyskomfortu. Podczas zabiegu nie dochodzi do powstania żadnych widocznych napięć mięśni twarzy. Pożądane efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, koloryt skóry ulega wyraźnej poprawie, a twarz wygląda młodziej.

Przeciwwskazania do niechirurgicznego liftingu mięśni

Wśród przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu CACI wymienia się: ciążę, okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, elektroniczne i metalowe implanty, rozrusznik serca, choroby serca, choroby mięśniowe, nadczynność tarczycy, przyjmowanie antydepresantów i epilepsję.

Osoby między 25. a 35. rokiem życia powinny profilaktycznie korzystać z zabiegu CACI, z kolei serię zabiegów na twarz zaleca się osobom po 35. roku życia.

Dodatkowe informacje nt. liftingu gwiazd znajdziesz na stronie SkinClinic.

SkinClinic

Komentarze (19)

drobina

9 lat temu

…a ja nie:-X Dlaczego? Takie zabiegi (nawet te niechirurgiczne) są dobre na krótką metę. Spójrzcie na niektóre gwiazdy – zaraz po zabiegu wyglądają pięknie, a po pewnym czasie nagle czar pryska. Skóra znowu staje się wiotka i pomarszczona. Kolejny zabieg i kolejny… a potem jest jeszcze gorzej i przychodzi dzień w którym nic już nie da się „naprawić” – za żadne pieniądze:-X Smutne, ale prawdziwe
:\

klinikiurody

9 lat temu

Niedługo zaczynamy astrologiczną wiosnę! Czas pomyśleć o zabiegach na ciało, może endermologia? na twarz zabiegi rewitalizujące np. mezoterapia, hydradermabrazja. http://www.klinikiurody.com.pl Pomyśl już dziś i bądź piękną, świadomą swojego ciała kobietą!

Basia_mil

9 lat temu

W kwietniu będę miała dłuższy urlop, myślałam nad tym, aby popracować nad jędrnością skóry. W pewnym wieku nawet najlepszy krem do twarzy to za mało…

xtina120

9 lat temu

Goplana napisał(a):
> Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jeśli kiedyś będzie to konieczne, a ja będę miała niezbędne fundusze to zdecyduje się na jego wykonanie.
Masz racje Goplano. Jeżeli coś mieści się w granicach przyzwoitości to dlaczego nie;) Ważne aby nie przesadzić.

Goplana

9 lat temu

Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jeśli kiedyś będzie to konieczne, a ja będę miała niezbędne fundusze to zdecyduje się na jego wykonanie.

czarna_lily

9 lat temu

Zaintrygowała mnie informacja o niskiej cenie. Chciałabym poprawić to i owo, ale nie stać mnie na operację plastyczną, a jednak każda kobieta czuje się lepiej, gdy wie, że dobrze wygląda.

Aniołek56

9 lat temu

Dobrze jest przeczytać i dowiedzieć się, że istnieją takie zabiegi. Do tej pory jeszcze z żadnych nie korzystałam, ale kto wie, może w przyszłości.

Aniołek56

9 lat temu

Dobrze jest przeczytać i dowiedzieć się, że istnieją takie zabiegi. Do tej pory jeszcze z żadnych nie korzystałam, ale kto wie, może w przyszłości.

anetajack

9 lat temu

Mnie osobiście nie interesują żadne zabiegi medycyny estetycznej, ale jeżeli ktoś poczuję się lepiej dzieki takiemu zabiegowi to na pewno należy spróbować

serka

9 lat temu

Moja skóra ostatnio poszarzała, zima ewidentnie jej nie służy, myślałam nawet nad jakimś zabiegiem pobudzającym krążenie, ale zobaczymy, co z tego wyjdzie. Wszystko zależy od tego, czy dostanę premię za styczeń;)

Margotka

9 lat temu

Moja koleżanka otrzymała w prezencie urodzinowym voucher na nieinwazyjny lifting twarzy, dlatego będę mogła zobaczyć na własne oczy efekty po zabiegu. Kto wie, może sama skuszę się kiedyś na zabieg.

pati25

9 lat temu

Zabieg ciekawy.Bezbolesny,niechirurgiczny.I jeszcze widać efekt już po pierwszym zabiegu 🙂 Raczej bym się nie poddała temu zabiegowi

filodendron

9 lat temu

Ciekawy sposób na odmłodzenie. 🙂 Mąż mi ostatnio powiedział ,ze to ,ze się starzeje nie ma żadnego znaczenia ,wazne jest wnętrze.

Mindi

9 lat temu

Zabieg marzenie, nieinwazyjny, bezbolesny. Niestety tak czuję, że cena zabiegu dla gwiazd może zaboleć 😉 Chciałabym spróbować jak moja skóra będzie wyglądała po takim zabiegu 🙂

arisa

9 lat temu

Bycie piękną nie musi boleć:) Nie jestem przekonana do zabiegów chirurgicznych, ale chętnie poprawiłabym to i owo przy użyciu nieinwazyjnych metod.

Zostaw komentarz