Kultura Styl życia

Amulet – Roma J. Fiszer

Amulet – Roma J. Fiszer

Amulet to najnowsza powieść Romy J. Fiszer, która przenosi nas w świat pełny magii i ludzkich emocji. To fascynująca opowieść o poszukiwaniu swojego szczęścia i prawdziwej miłości. To chyba wystarczający powód, aby sięgnąć po tę wspaniałą książkę.

Gdy miłość nie pozwala dostrzec sygnałów alarmowych

Marta bardzo kocha swojego partnera. Jest w niego zapatrzona jak w obrazek i zdaje się nie dostrzegać sygnałów alarmowych, które rysują się na horyzoncie.  Nie spodziewa się, że jej euforię od katastrofy dzieli dosłownie krok. W noc poślubną Marta słyszy słowa, które ją przerażają. Zapewne wiele innych kobiet przeszłoby obok nich obojętnie. Ba, część pań wręcz o takowych marzy. Jednak nie ona.

Magiczny amulet i ważna prawda życiowa

Marta wyrusza w Tatry, gdzie kolejne nieszczęście staje się jej udziałem. Na szczęście z opresji pomoże jej wyjść ratownik o cudownym, kojącym głosie i dobrodusznej twarzy.  Mężczyzna ten włoży też w dłoń Marty amulet i przekaże ważną prawdę życiową.

W obliczu niełatwych decyzji

Niebawem Marcie przyjdzie podjąć kolejne niełatwe decyzje. Czy skrępowana przez balast zasad już zawsze będzie żyła nie tak, jak chce, czy wybierze niezależność?  Kluczowych wyborów Marta dokona w Zatoce Puckiej, wsłuchując się w słowa piosenki Dwie tęsknoty zespołu Krywań.  Czy kobieta odnajdzie prawdziwą miłość? Jakie naprawdę powinno być to magiczne uczucie i jak je rozpoznać, gdy pojawi się na naszej drodze?

Amulet to książka o poszukiwaniu siebie, miłości i szczęścia. Okraszona odrobiną magii, a zarazem osadzona w czasach współczesnych. Główna bohaterka musi podjąć bardzo trudne, a zarazem realistyczne decyzje. Roma J. Fiszer po raz kolejny stworzyła niezwykłą atmosferę na kartach swojej powieści.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz