Affect Shimmer Pressed Highlighter created by Pro Make Up Academy

Szukasz dobrego rozświetlacza, który stworzy na skórze przepiękną taflę odbijającą światło? Koniecznie sięgnij po Affect Shimmer Pressed Highlighter created by Pro Make Up Academy odcień Rio. Nasze redaktorki go przetestowały, są nim zachwycone.

Kolor

Affect Shimmer Pressed Highlighter created by Pro Make Up Academy to rozświetlacz o przyjemnym, różowym odcieniu, który sprawdzi się w przypadku cery o chłodnej tonacji. Rozświetlacz sprawdzi się u pań o jasnej i średnio jasnej karnacji. Przy bardzo opalonej skórze może okazać się nieco jaśniejszy od niej.  Na szczycie kości policzkowych wygląda zdrowo i naturalnie, świetnie stapia się ze skórą. To taki zdrowy odcień, przy którym cera nabiera rumieńców.

Affect Shimmer Pressed Highlighter created by Pro Make Up Academy

 

Wykończenie

Affect Shimmer Pressed Highlighter created by Pro Make Up Academy tworzy jednolitą, lśniącą taflę bez śladu brokatu. Rozświetlacz ma kremową formułę, dzięki czemu nie osadza się na porach i nijak ich nie podkreśla.

Affect Shimmer Pressed Highlighter created by Pro Make Up Academy

Pigmentacja

Lubisz rozświetlacz o dobrej pigmentacji, który już przy jednej, cienkiej warstwie tworzy taflę cudownie odbijającą światło? Affect Shimmer Pressed Highlighter created by Pro Make Up Academy z pewnością przypadnie ci do gustu. Kosmetyk ten wspaniale ożywia makijaż.

Affect Shimmer Pressed Highlighter created by Pro Make Up Academy

Trwałość

Na cerze naszych redaktorek rozświetlacz okazał się nie do zdarcia. Utrzymuje się na skórze do wieczornego makijażu. W ciągu dnia nie blednie, nie ściera się, nie migruje w inne rejony twarzy. To niewątpliwie produkt godny polecenia.

 

Konsystencja

Affect Shimmer Pressed Highlighter created by Pro Make Up Academy ma przyjemną, kremową konsystencję. Rozświetlacz zawiera drobno zmieloną mikę, która cudownie przylega do skóry, pięknie się blenduje i w rezultacie wygląda wspaniale.

Opakowanie

Złot puzderko z lusterkiem wygląda bardzo luksusowo. Wyjmiemy je z różowego kartoniku, na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje nt. produktu. Przepiękne tłoczenie robi ogromne wrażenie i nasuwa skojarzenia z kosmetykami luksusowymi.

Cena i dostępność

Omawiany rozświetlacz jest dostępny w drogeriach online, w tym także tutaj. Zapłacimy za niego 69 zł. Więcej informacji nt. kosmetyków Affect znajdziesz na stronie internetowej.