Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Boscia Rosehip Omega Face Oil, czyli różany olejek do twarzy

Boscia Rosehip Omega Face Oil

Ostatnio bardzo modne stało się wykorzystywanie olejków w pielęgnacji twarzy. Dostrzeżono bowiem ich dobroczynny wpływ na cerę. Olejki dostarczają cennych antyoksydantów, ujędrniają i wygładzają skórę, przywracając jej równocześnie optymalny poziom nawilżenia. Jak sprawdził się Boscia Rosehip Omega Face Oil? Poznaj opinię naszych redaktorek.

Nawilżenie i odbudowa

Boscia Rosehip Omega Face Oil to kosmetyk, który sprawdzi się w przypadku każdego typu cery. Najbardziej spektakularne rezultaty przyniesie jednak w przypadku skóry suchej. Jest to kosmetyk, które działa dwutorowo. Po pierwsze, przywraca skórze optymalny poziom nawilżenia. Po drugie, zapobiega utracie wody. Osoby, które przed użyciem olejku miały na twarzy suche skórki, pozbyły się ich bardzo szybko dzięki regularnej aplikacji Boscia Rosehip Omega Face Oil.

Wygładzenie

Boscia Rosehip Omega Face Oil przywraca skórze elastyczność, przez co cera staje się wyraźnie gładka i miękka w dotyku. W rezultacie zmarszczki ulegają spłyceniu, stają się mniej widoczne, a my możemy cieszyć się młodszym wyglądem.  Boscia Rosehip Omega Face Oil zawiera skoncentrowany olejek różany, który stymuluje syntezę kolagenu, czyli podstawowego białka budulcowego skóry.  Niestety, z wiekiem produkcja tego związku zmniejsza się, przez co na twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki. Boscia Rosehip Omega Face Oil wykazuje zatem działanie anti aging i spowalnia procesy starzenia, stymulując syntezę kolagenu.

Boscia Rosehip Omega Face Oil

Ujędrnienie

Już po kilku użyciach Boscia Rosehip Omega Face Oil skóra sprawia wrażenie przyjemnie napiętej i elastycznej. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowolone z właściwości ujędrniających olejku różanego.

Zdrowy połysk

Żadna z nas nie lubi się świecić, ale istnieje też taki zdrowy blask, który naturalnie bije z naszej skóry i sprawia, że wyglądamy niezwykle promiennie. Boscia Rosehip Omega Face Oil przywraca go naszej cerze.

Wchłanianie i konsystencja

Olejek różany, pomimo iż dogłębnie nawilża nawet bardzo suchą skórę, świetnie się wchłania, nie pozostawiając na twarzy lepkiej powłoczki.

Cena i dostępność

Kosmetyki Boscia są dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora, za olejek różany zapłacimy 159 zł.

Komentarze (3)

Goplana

4 lata temu

Dobry olejek do twarzy jest w stanie ujędrnić skórę i tym samym zmniejszyć widoczność zmarszczek, które są naszą zmorą w pewnym wieku:)

Zostaw komentarz