on nadal kocha byłą

Spotykacie się od dobrych paru miesięcy, ale wciąż nie jesteś pewna jego uczuć. Odnosisz wręcz wrażenie, że ten facet jest niezdolny do zaangażowania się w głębszą relację. Mężczyzna, od którego często wieje chłodem i brakiem zainteresowania, wciąż może mieć złamane serce. Oto 7 sygnałów, że facet nadal kocha byłą.

Utrzymuje z nią kontakt

Normalną rzeczą jest ucięcie relacji ze swoją byłą partnerką. Tylko w ten sposób można się do niej zdystansować i nauczyć funkcjonować bez niej. Skoro on z nią wciąż rozmawia, to jest jak dorosłe dziecko,  którego matka wciąż nie zerwała emocjonalnej pępowiny. Z kimś takim nie warto tracić ani minuty swojego cennego czasu.  W pewnym momencie można się bowiem dowiedzieć, że otóż on nie może zaangażować się w związek, bo wciąż kocha byłą. Nie uleczysz go z tego uczucia, najlepiej już na wstępie kopnij go w cztery litery.

Trzyma prezenty od niej na honorowym miejscu

Rozstali się rok temu, a on wciąż ma na półce prezenty, które od niej otrzymał. Mają one wymiar typowo emocjonalny. Ba, gdyby to nawet było coś praktycznego, vide blender, to chcąc uporać się z trudnymi emocjami po rozstaniu, powinien się tego pozbyć z widoku lub w ogóle oddać osobie trzeciej.  Tak długo, jak on będzie trzymał prezenty od niej w honorowym miejscu, tak długo ona będzie obecna w jego życiu i sercu. Na takiego faceta nie warto tracić czasu. Nie łudź się, że z czasem cię pokocha.

Nie skasował wspólnych zdjęć

On nadal przechowuje w pamięci telefonu zdjęcia eks?  A może nawet przyłapałaś go na tym, że któreś z nich ma ustawione jako tapetę? Bierz nogi za pas i uciekaj jak najdalej od niego. Ten mężczyzna wciąż nocami wzdycha do swojej byłej, nieważne, jak bardzo go skrzywdziła.

Wciąż przegląda jej profil na Facebooku

Wprawdzie ona wyrzuciła go ze znajomych od razu po rozstaniu, ale on wciąż odwiedza jej profil na Facebooku, aby sprawdzić, czy nie wrzuciła publicznie jakiegoś nowego zdjęcia lub nie napomknęła o nowym facecie. Człowiek, który wyleczył złamane serce, nigdy nie zagląda na profil swojej eks, bo to jest tylko rozdrapywanie dawnych ran.

Ich związek skończył się stosunkowo niedawno

Dla jednych rok to za mało, by wyleczyć złamane serce. Jeśli ty poznałaś go zaledwie pół roku po rozstaniu, to nie łudź się, że możesz zostać jego ukochaną kobietą. Możesz co najwyżej okazać się nagrodą pocieszenia, z którą można raz od wielkiego dzwonu wyskoczyć na miasto lub przespać się, gdy napięcie erotyczne przypili.

7 sygnałów, że facet nadal kocha byłą. Spotyka się z jej znajomymi

Po co on jeździ do niej na wieś? Oficjalnie spotyka się ze swoją koleżanką, w rzeczywistości ona służy mu jako źródło wiedzy o byłej. To chore, jeśli on wciąż podtrzymuje kontakt z jej znajomymi, bo to znaczy, że wciąż żyje nadzieją, że jeśli ona nikogo nie ma, to może do niego wróci. Takiego delikwenta najlepiej zawczasu wykreślić ze swojego życia.

Nigdy nie powiedział o niej złego słowa

On wciąż ją idealizuje i pomimo tego, że wycięła mu niezły numer, wybiela na każdym kroku? On w takim stanie prześpi zapewne kilka najbliższych lat. Naprawdę normalny człowiek dla własnego dobra z czasem zaczyna wymieniać całą listę wad swojej byłej, żeby w ten sposób cieszyć się zdrowiem psychicznym i życiem. On jeszcze nie rozliczył się z przeszłością.

Magdalena Kukurowska