Miłość i związki

10 dowodów, że kobiecie nie zależy na facecie

czy kobieta chce zerwać znajomość

Czasem od razu można zauważyć, że kobieta, choć jest z facetem, to wcale nie odwzajemnia jego uczuć. Można odnieść wrażenie, że robi to z nudów i braku lepszych opcji. Przedstawiamy 10 dowodów, że kobiecie nie zależy na facecie.

Obrywasz za ulicę rozkopaną pod jej biurem

Jeśli kobieta obwinia cię o wszystko – drogę rozkopaną pod jej biurem, swoje zmęczenie, niewygodne buty, odpryskujący lakier do paznokci, to znaczy, że pełnisz rolę jej worka treningowego. Ktoś, kto kocha, nigdy nie robi takich afer, bo po pierwsze, facet nie jest winny zaistniałym sytuacjom, a po drugie, nie chce go zranić.  Kobieta, która tak postępuje jest dziecinna i niedojrzała emocjonalnie.

Ona robi ci awanturę o błahostki typu źle skręcona szafka

Jeśli ona wydziera się na ciebie, bo zgubiłeś jedną śrubkę od szafki, którą skręcasz, to coś tu jest nie halo. Po pierwsze, to nie powód, aby się irytować. Po drugie, ukochanej osobie nie robi się takich chorych jazd.  Kobieta, która czepia się pierdół, szuka pretekstu do rozstania.

Obwinia cię o zachowanie twoich kolegów

Jeśli ona się czepia ciebie o to, co powiedział jej twój kolega, to coś jest tu mocno nie tak. Powinna rozumieć, że każdy stanowi osobny byt. Nie ma co obwiniać swojego faceta o zachowanie osób trzecich. Mężczyźnie można powiedzieć o nieprzyjemnej sytuacji z jego kolegą w roli głównej i poprosić go o to, aby z nim pogadał.

Robi z igły widły

Jeśli ona focha się na ciebie o to, że twój kolega powiedział jej coś niestosownego i mówi, że musicie sobie zrobić przerwę, to szuka pretekstu, aby od ciebie uciec. Ona cię zwyczajnie nie kocha. Kobieta, której zależy, nie robi z igły widły w takich durnych sytuacjach. Owszem, potrafimy się obrazić o to, że  facet nas nie przytulił po seksie, o to, że wyszedł od razu do łazienki itp., ale to wynika z rzeczywistych emocji.

Ciągle potrzebuje czasu na przemyślenie

Jeśli ona robi chore akcje, a po każdej z nich potrzebuje czasu na przemyślenie np. głupiego komentarza twojego kolegi, to coś tu jest nie tak. Kobieta, która kocha, nie focha się o takie pierdoły. Ona wygląda na osobę niezainteresowaną prawdziwym związkiem, lubi żyć wolno, a każdy drobiazg to doskonały pretekst, aby zrobić sobie urlop od bycia razem.

Żali się na ciebie tatusiowi

Sorry, ale dorosła kobieta, która kocha, nie leci z płaczem do tatusia, aby poskarżyć się na swojego faceta, który de facto nie zrobił nic wielkiego, tylko  ma niezbyt rozgarniętego kumpla, który  powiedział parę słów za dużo.  To świadczy o tym, że tatuś wciąż jest dla niej najważniejszym mężczyzną w życiu. Poza tym po co robić swojemu facetowi antyreklamę i zniechęcać do niego swoich rodziców? Masz problem, to możesz go przygadać z mądrą przyjaciółką, która ustawi cię do pionu, gdy przesadzasz.

Koniec tematu, jadę do tatusia

W ogóle co to ma być, że jedna strona każdy konflikt kończy hasłem: nie ma tematu. A gdy ty nalegasz na przegadanie sprawy, to jedzie do tatusia? Tak nie postępują dorośli ludzie. Ona ucieka od problemów, od ciebie, bo chyba cię nie kocha.

Nie chce uprawiać z nim seksu i nie mówi dlaczego

Nie uprawia seksu, bo nie jesteś dla niej dostatecznie ważny, aby wpuściła cię do swojego łóżka. Owszem, zdarzają się osoby bardzo religijne, które z seksem czekają do ślubu, ale one mówią, jakie mają podejście. Jeśli ona rzuca złośliwie: a co cię to obchodzi, to sobie odpuść. Nic z tego nie wyjdzie. Powychodzi z tobą na miasto, a gdy spotka tego jedynego, rzuci cię i po kilku randkach się z nim prześpi bez większych obiekcji.

Marudzi, że musisz oddać łańcuszek

Bo jej skojarzył się z jakimś przykrym wydarzeniem. To taka księżniczka na ziarnku grochu, której niczym nie dogodzisz. Jeśli ona tak marudzi, histeryzuje bez problemu, to znaczy, że nie jesteś dla niej nawet tak ważny jak przyjaciółka. Bliskim osobom nie robi się krzywych akcji, bo można je stracić przez swoje nieodpowiedzialne zachowanie.

Dodaj komentarz