Kultura Styl życia

Tylko twój – Vi Keeland

tylko twój

Vi Keeland ma na swoim koncie wiele wspaniałych romansów, które podbiły serca czytelniczek na całym świecie. Tylko twój to kolejna powieść adresowana do kobiet, które lubią czytać o miłości.  Jaką historię tym razem przygotowała dla nas autorka?

Odwołany ślub i podróż poślubna z przyjaciółką

Sydney wciąż mocno przeżywa rozstanie z Michaelem, które odbyło się 2 miesiące przed ślubem. Kobieta została zdradzona przez narzeczonego, a to jedno z tych wykroczeń, których nigdy się nie wybacza. Sydney postanawia jednak wykorzystać bilety zakupione z myślą o podróży poślubnej. Do Honolulu udaje się wraz ze swoją przyjaciółką, Sienną. To właśnie ona namawia Sydney, aby wybiła klina klinem, czyli nawiązała wakacyjny romans bez zobowiązań.

Wakacyjny romans bez ciągu dalszego?

Już na początku pobytu w Honolulu kobiety poznają grupę przystojniaków, którzy żegnają stan kawalerski swojego kumpla. Jednym z nich jest Jack – przystojniak o zielonych oczach, na którego widok Sydney miękną kolana. Mężczyzna wyróżnia się zaborczością. Lubi dominować zarówno w życiu codziennym, jak i erotycznym. Gdy Sydney znajduje się tuż obok niego, jej ciało całe płonie. Jack składa jej propozycję. Każde z nich może zadać tylko 10 osobistych pytań drugiej osobie. To ma być wakacyjny romans bez ciągu dalszego.

Ten tydzień na zawsze zmieni życie Sydney. Okaże się niezwykle intensywny, a wspomnienia o Michaelu prysną jak bańka mydlana. Sydney  bez reszty odda się wakacyjnemu romansowi z Jackiem. Tych dwoje przeżyje wiele niezwykłych chwil. Czy uczucia, które zaczną rodzić się w Sydney, okażą się odwzajemnione? Czy wakacyjny romans ma szansę przerodzić się w coś więcej?

Tylko twój – powieść o nagłym wybuchu uczuć

W powieści Tylko twój, która stanowi lekką i przyjemną lekturę, Vi Keeland przywołała niezwykle aktualny temat.  Lato sprzyja nawiązywaniu romansów. Nowe otoczenie, kuse stroje, promienie słońca i osoba, z którą spędzamy czas wyłącznie w miłej atmosferze.  Nie dosięgają nas prozaiczne problemy, które wpisane są w życie codzienne. Mamy wolne całe dni, nie kłócimy się z szefem, nie stresujemy kontraktem, na podpisaniu którego bardzo nam zależy. Czy relacja, która zrodziła się w lekkiej i przyjemnej atmosferze, ma szansę stać się tą na całe życie? Jak potoczą się losy bohaterów powieści Tylko twój? Czy miłość zwycięży?

Komentarze (2)

Zostaw komentarz