Medycyna estetyczna Nowa Ja

Najnowocześniejsze drenaże limfatyczne – LPG Endermologia i Icoone

najnowoczesniejsze-drenaze-limfatyczne-lpg-endermologia-i-icoone

Ujędrnienie skóry, wysmuklenie sylwetki i redukcja obrzęków – to wszystko osiągnąć można dzięki technologiom dostępnym w Klinice La Perla!

Drenaż limfatyczny to odmiana masażu wprowadzona przez duńskiego lekarza Emila Voddera. Polega on na manualnym lub mechanicznym stymulowaniu układu limfatycznego i ma w medycynie szerokie zastosowanie. Wspomaga prawidłową wymianę składników przemiany materii, oczyszcza organizm z toksyn i wzmacnia odporność. Jest skuteczny w przypadku leczenia stanów pourazowych, stanów zapalnych, krwiaków i siniaków.

W kosmetologii i medycynie estetycznej drenaż limfatyczny stosuje się przede wszystkim w celu oczyszczania skóry twarzy, dekoltu i klatki piersiowej, zwalczenia cellulitu, a także jako zabieg poprzedzający modelowanie sylwetki. Poleca się go również jako metodę wspomagającą inne zabiegi, takie jak liposukcja, korekta biustu czy lifting.
Jest to zatem wszechstronna metoda bardzo korzystnie wpływająca na zdrowie, samopoczucie oraz wygląd. Jak każdy masaż, drenaż jest jednak sztuką i nie jest obojętne, kto go wykonuje. Jego skuteczność zależy w dużej mierze od umiejętności i doświadczenia masażysty. Podobnie w przypadku drenażu wykonywanego mechanicznie – jednak tu kluczową rolę odgrywa technologia.

Klinika La Perla oferuje swoim pacjentom dwa najnowszej generacji urządzenia do drenażu limfatycznego – LPG Endermologia i ICOONE.

Technologia LPG polega na zastosowaniu dwóch elektronicznie sterowanych rolek umieszczonych w hermetycznej komorze, które w połączeniu z podciśnieniem oddziałują na skórę, podskórną tkankę łączną oraz podściółkę tłuszczową. Mechaniczna stymulacja prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, która ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i ciężki do zredukowania tłuszcz.

La perla

Ujędrnienie skóry, wysmuklenie sylwetki i redukcja obrzęków – to wszystko osiągnąć można dzięki technologiom dostępnym w Klinice La Perla!

Masaż poprawia ukrwienie tkanek, drenuje nadmiar płynów, wyszczupla i ujędrnia skórę, a także modeluje sylwetkę. Efekt wyszczuplenia osiąga się dzięki temu, że rolki zawijają fałdę skórną do wnętrza komory zabiegowej, w której stymulacja receptorami β powoduje rozkładanie i uwalnianie kwasów tłuszczowych. Jeśli z kolei celem zabiegu jest ujędrnienie skóry, rolki działają odwrotnie – rozwijają fałdę skórną, a stymulacja fibroblastów wzmacnia sieć włókien kolagenu i elastyny. Rolki mogą obracać się także w tę samą stronę ze zróżnicowaną prędkością. Rozluźniają tym samym struktury tkanki objętej cellulitem, wygładzają skórę i znacznie przyspieszają mikrokrążenie.

Aparat używany w trakcie zabiegów endermologii posiada wymienne końcówki, które stosowane są w zależności od zabiegu. Jest także wyposażony w mikrogłowice pozwalające na dotarcie do mniej dostępnych obszarów ciała, dzięki czemu można uzyskać doskonałe efekty na przykład w leczeniu blizn pooparzeniowych czy zwłóknień tkanki.

Równie skutecznym rozwiązaniem dla osób ze wskazaniem do drenażu limfatycznego jest ICOONE, urządzenie oparte na technologii ROBODERM, która polega na użyciu zmechanizowanych głowic masujących z rolkami ROBOTWINS. Głowice te wywołują multimikrostymulację, działając precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez powodowania urazów i podrażnień. Skóra otrzymuje aż 1180 bodźców na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni.

La perla

Ujędrnienie skóry, wysmuklenie sylwetki i redukcja obrzęków – to wszystko osiągnąć można dzięki technologiom dostępnym w Klinice La Perla!

Dotychczasowe urządzenia do masażu mechanicznego bazowały na jednej głowicy, co ograniczało możliwość pełnego dostępu do niektórych części ciała, takich jak wewnętrzna strona ramion czy łydki. ROBOTWINS, w przeciwieństwie do głowic poprzedniej generacji, umożliwia równomierne masowanie trudno dostępnych obszarów. Oznacza to oszczędność czasu (masaż wybranych partii trwa aż dwa razy krócej) i większą skuteczność. Z kolei system głowic ROBOMINI i ROBOMIKRO umożliwia precyzyjny masaż twarz, szyi i dekoltu. Dzięki wymiennym końcówkom bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz ust.

ICOONE zaleca się po wszystkich operacjach plastycznych, liposukcji i zabiegach pokrewnych, a także jako zabieg wspomagający odchudzanie z użyciem aparatów Exilis, Ulthracontour i Venus Freeze.

Zabiegi dostępne są w Klinice La Perla

tel. 22 353 55 53
www.la-perla.pl

La perla

Komentarze (6)

pati25

7 lat temu

Poddałabym się takiemu zabiegowi w dobrej klinice.Na pewno skóa byłaby cudowna.Tylko chyba zabieegi trzeba często powtarzać.Przypuszczam,że to nie na moją kieszeń:\(sick)

Mindi

7 lat temu

Marzeniem jest taki drenaż limfatyczny w dobrej klinice. Ciekawe jaki natychmiastowy efekt byłby widoczny na mojej skórze, rozciągniętej przez ciąże. Chętnie skorzystałabym z takich zabiegów, bo chyba jednorazowy zabieg to trochę za mało.

Tess

7 lat temu

Zabiegi w klinice urody są skuteczne i każdej kobiecie przydałyby się. Niestety ceny dla mnie są też za wysokie. Ale pewnie efekt byłby widoczny i nastrój po spędzonym dniu na zajmowaniu się swoim ciałem też dobry 🙂

sirena46

7 lat temu

Zabiegi są super, ale ceny nie na moją kieszeń. Myślę, że każda kobieta skusiłaby się na takie nieinwazyjne zabiegi dla poprawienia wyglądu i ujędrnienia skóry.

Zostaw komentarz