Dzieje się Targi

ZAKOŃCZONE 11. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie

zakonczone-11-miedzynarodowe-targi-wina-w-krakowie

Targi Wina ENOEXPO® w Krakowie to jedyna tego typu impreza w Polsce profesjonalnie poświęcona winom. Na Targach Wina, podczas licznych degustacji najlepszych gatunków win, można nie tylko porównać oferty producentów i importerów, ale także poznać nowe marki i zawrzeć korzystne kontrakty handlowe.

Termin:

Aktualna edycja: 13-15 listopada 2013

Miejsce:

Targi w Krakowie ul. Centralna 41a

Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO w Krakowie to jedyna tego typu impreza w Polsce profesjonalnie poświęcona winom.

Na Targach można porównać oferty krajowych importerów win oraz producentów z różnych części świata jak Austria, Francja, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Węgry, Czechy, Mołdawia czy RPA, co daje możliwość poznania nowych marek a także zawarcia korzystnych kontraktów handlowych.

Targom towarzyszą specjalne szkolenia, seminaria branżowe oraz liczne degustacje win, które pomagają wzbogacić wiedzę na temat tego szlachetnego trunku.

Targi są świetną okazją do nauczenia się od profesjonalistów sztuki degustacji i rozpoznawania jakości win ze względu na jego różnorakie walory smakowe, zapachowe i wizualne.

informacja prasowa

Komentarze (5)

Danusiate

7 lat temu

Super, że w Krakowie 🙂 Bardzo lubię wino i chętnie się wybiorę na takie targi. Dobrze, że jest menopauza.pl, bo w moim mieście nie widziałam żadnych informacji na temat tej imprezy…

dulcynea

7 lat temu

Takie targi to musi być interesujące wydarzenie:-X
Chciałabym kiedyś znaleźć się na takiej imprezie.
Kiedyś we Francji byłam na święcie wina i bardxo mi się to podobało:-X

Zostaw komentarz