Vita Liberata

Opalenizna to obiekt pożądania milionów kobiet na całym świecie. Niestety, kąpiele słoneczne nie są bezpieczne dla naszej skóry.  Nadmierne opalanie może doprowadzić do rozwoju czerniaka, a w najlepszym wypadku zakończyć się wysuszeniem skóry. Na szczęście istnieją naturalne i bezpieczne sposoby na uzyskanie złocistej opalenizny. Już dziś  weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw Vita Liberata.

Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Menopauza.pl producent kosmetyków Vita Liberata ufundował 2 zestawy nagród. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

·         Vita Liberata pHenomenal 2-3 week Self Tan Lotion Medium

Rewolucyjna technologia pHenoO2 gwarantuje najdłużej utrzymujący się efekt złocistej opalenizny na świecie (nawet do 4 razy bardziej trwały niż po użyciu tradycyjnych produktów samoopalających).  Moisture Locking System nadaje Twojej skórze miękkość i nawilżenie do 72h, zaś technologia Odour Remove zapewnia idealny efekt naturalnej opalenizny bez zacieków smug i nieprzyjemnego zapachu.

Nawilżająca i lekka formuła lotionu sprawia, że może on być używany zarówno do twarzy jak i całego ciała.

Dla najbardziej trwałego efektu opalenizny zaleca się 3-krotną aplikację w ciągu 12 – 24 h, spłukując ciało wodą przed każdą kolejną aplikacją.

Upewnij się, że w momencie aplikacji skóra jest sucha, najlepsze efekty uzyskuję się po wykonanym peelingu.

Używaj rękawicy do aplikacji, preparat nakładaj kolistymi ruchami.

Aplikuj mniejszą ilość produktu na dłonie stopy, kostki, łokcie.

Nie nawilżaj ciała przed aplikacją.

Jeśli skóra jest naturalnie bardzo blada, pozostaw preparat na dłuży okres czasu przed spłukiwaniem.

·         Vita Liberata Rękawica do aplikacji produktów do opalania

Wyjątkowo miękka materiałowa rękawica do nakładania produktów do opalania. Z jej pomocą równomiernie rozprowadzisz kosmetyk, nie brudząc przy tym skóry dłoni.

Wygraj zestaw Vita Liberata i ciesz się zdrową opalenizną!

Aby zdobyć 1 z 2 zestawów Vita Liberata, należy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Z czym kojarzą Ci się kosmetyki Vita Liberata?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia br. do godziny 23:59.  Odpowiedzi prosimy zamieszczać w komentarzach pod niniejszym artykułem.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

  • Spośród  odpowiedzi zamieszczonych w komentarzach pod niniejszym artykułem do 20.01.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
  • Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
  • Fundatorem nagród – 2 zestawów kosmetyków Vita Liberata (Vita Liberata pHenomenal 2-3 week Self Tan Lotion Medium + Vita Liberata Rękawica do aplikacji produktów do opalania) jest Vita Liberata.
  • Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
  • Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
  • Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
  • W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
  • Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
  • Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.