Zachowania po seksie, których nie znoszą kobiety

zachowania mężczyzn po seksie których nie znoszą kobiety

Seks dla wielu mężczyzn ma wyłącznie aspekt fizyczny, podczas gdy kobiety spoglądają na niego w szerszym kontekście.  Nic dziwnego, że na tym tle bardzo często dochodzi do licznych nieporozumień. Na szczęście można je wyjaśnić przy odrobinie wyrozumiałości i dobrej woli. Przedstawiamy zachowania po seksie, których nie znoszą kobiety.

Wychodzenie do łazienki tuż po

Kobiety bardzo nie lubią, gdy mężczyzna tuż po seksie ucieka do łazienki, kuchni, do innego pomieszczenia. Wtedy nie wiemy bowiem, co się dzieje. Całkowicie tracimy orientację w sytuacji, czujemy się zagubione i odzywa się czarnowidztwo. Zakładamy, że a) nie było mu fajnie, b) nie podobamy się mu, c) chciał nas tylko zaliczyć.

Gdy facet od razu idzie spać

Kobiety nie lubią, gdy facet od razu idzie spać i nawet nas nie przytuli. Jeśli jest taki senny, to niech da całusa i nas chociaż obejmie. Zawsze to zupełnie inne uczucie niż wtedy, gdy w ogóle obróci się plecami i zaśnie. Wtedy zaczynamy myśleć, że pewnie to była ostatnia wspólna noc, że coś mu nie pasuje etc.

Brak przytulania i całusa

Kobiety są na to bardzo wrażliwe. W ogóle nieważne, co zrobiłeś w trakcie, ale jeśli jej nie przytulisz i nie pocałujesz po wszystkim, ona będzie bardzo niezadowolona. Działa to też w drugą stronę. Naprawdę mężczyzna dostaje 100 punktów do tytułu idealnego kochanka, gdy w nocy nas przytula, całuje i dotyka.  Od razu robi nam się bardzo przyjemnie.

Sztywna atmosfera rano

Kobiety nie lubią takiej sztywnej atmosfery, wolałyby porozmawiać lub pożartować. Zależy im na normalnym zachowaniu. Skoro przed facet potrafi być miły, to niech będzie też po. Naprawdę taka sztywna atmosfera rodzi poczucie winy, że zrobiło się coś nie tak i teraz on jest obrażony, żałuje wspólnej nocy etc.

Brak całusa w usta przy pożegnaniu

To też jest dla kobiet dziwne. Skoro w nocy było namiętnie, to dlaczego rano przy pożegnaniu mężczyzna nie umie nas choć pocałować w usta. Zachowuje się tak, jakbyśmy nagle stały się jego sąsiadką, koleżanką z pracy etc.

Brak informacji, że było miło

Kobiety też chcą usłyszeć, że mężczyzna jest zadowolony ze wspólnie spędzonej nocy. Inaczej zastanawiają się, czy nie zrobiły czegoś złego, nie uraziły go jakoś.  W ogóle tu nie chodzi o żadne wielkie i wyszukane wyznania. Było miło/fajnie to chyba nic wielkiego, a wiele zmienia.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ