zestawy świąteczne

Z myślą o zbliżających się świętach firma Sylveco przygotowała świąteczne zestawy kosmetyków.  Chcesz zadbać o swoją skórę w sposób naturalny? Już dziś zgłoś się do naszego konkursu i wygraj nagietkowy zestaw kosmetyków Sylveco!

Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Menopauza.pl firma Sylveco ufundowała 5 świątecznych zestawów kosmetyków. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

  • Sylveco krem brzozowo-nagietkowy z betuliną

Hypoalergiczny krem brzozowo-nagietkowy z betuliną powstał w oparciu o składniki naturalne, które nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. Głównymi substancjami aktywnymi są betulina i kwas betulinowy, uzyskiwane z kory brzozy, które łagodzą stany zapalne i regenerują tkankę skórną w przypadku uszkodzeń. Działanie przeciwzapalne i kojące kremu jest wzmocnione dodatkiem ekstraktu z nagietka, który również odżywia i oczyszcza, przywracając skórze równowagę.

  • Sylveco lekki krem nagietkowy

Hypoalergiczny lekki krem nagietkowy jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery i zapewnia ochronę skóry podrażnionej. Zawiera ekstrakty z kory brzozy i nagietka lekarskiego o działaniu regenerującym, oczyszczającym i przyspieszającym odnowę naskórka. Naturalne oleje roślinne i masło karite odbudowują warstwę wodno-lipidową i w połączeniu z alantoiną zapewniają skórze szybkie ukojenie. Ekstrakt z aloesu przywraca właściwy poziom nawilżenia, natomiast dodatek witaminy E zabezpiecza skórę przed negatywnym wpływem środowiska. Ekstrakt z mydlnicy lekarskiej, zawierający saponiny, ułatwia wnikanie składników aktywnych głębiej do skóry. Krem może być stosowany pod makijaż oraz na okolice przemęczonych oczu.

  • Sylveco rumiankowy żel do mycia twarzy

Hypoalergiczny, głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy z kwasem salicylowym (2%) o aktywnym działaniu antybakteryjnym. Zawiera bardzo łagodny, ale jednocześnie skuteczny środek myjący, który nie podrażnia nawet najbardziej wrażliwej skóry. Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum, odblokowuje pory i reguluje procesy odnowy komórek naskórka. Żel został wzbogacony olejkiem z rumianku lekarskiego, który posiada właściwości przeciwzapalne, gojące i łagodzące. Systematyczne stosowanie pozwala zachować gładką, miękką, zdrową skórę.

kosmetyki Sylveco

Wygraj świąteczny zestaw kosmetyków Sylveco!

Aby zdobyć 1 z 5 świątecznych zestawów kosmetyków Sylveco, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Dlaczego świąteczny zestaw kosmetyków Sylveco powinnaś otrzymać właśnie Ty? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 14.12.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 14.12.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5 zestawów kosmetyków Sylveco (Sylveco krem brzozowo-nagietkowy z betuliną, Sylveco lekki krem nagietkowy, Sylveco rumiankowy żel do mycia twarzy) jest Sylveco.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez firmę Sylveco w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody w przewidzianym czasie, prawo do nagrody wygasa.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.