Dbaj o zdrowie Gorący temat! Zdrowie

Wygraj książkę Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie!

Hashimoto

Hashimoto to najpowszechniejsza przewlekła choroba autoimmunologiczna – zmaga się z nią co trzecia kobieta na świecie. Jest bezpośrednią przyczyną między innymi zapalenia tarczycy. I jak dotąd jest nieuleczalna. Już dziś weź udział w konkursie i wygraj książkę Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie autorstwa Izabelli Wentz!

Żyj normalnie z Hashimoto

Gdy w 2009 roku u farmaceutki Izabelli Wentz zdiagnozowano chorobę Hashimoto, kobieta postanowiła zmierzyć się z nią na własnych warunkach. Wykorzystując swoje doświadczenie i medyczną wiedzę mamy lekarki, opracowała kurację, dzięki której… może żyć normalnie! Teraz chce pomóc także innym.

Każdy rozdział tej książki to kolejny etap terapii. Autorka łączy w niej medycynę klasyczną z niekonwencjonalnymi sposobami leczenia. Podpowiada, jak współpracować z lekarzami, stomatologami i farmaceutami dla uzyskania najlepszych efektów. Daje wskazówki dotyczące zmiany nawyków żywieniowych i trybu życia.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy książki Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie Izabelli Wentz od Wydawnictwa Otwartego, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe.

Jaka jest twoja najważniejsza zasada dbania o zdrowie?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 21.11.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Hashimoto”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 21.11.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl.

Fundatorem nagród – dwóch egzemplarzy książki Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie jest Wydawnictwo Otwarte.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (5)

Tess

4 lata temu

Moja wnusia i sąsiad jest chory na tarczycę. To nieuleczalna choroba i trudno się leczy. Chciałabym wygrać książkę i dać wnusi żeby nauczyła się jak zdrowo żyć, jest taka młoda.

Mindi

4 lata temu

Bardzo poważne schorzenie, warto przeczytać tę książkę, bo może nauczy jak żyć z tą chorobą aby normalnie funkcjonować. Naprawdę dużo osób choruje na Hashimoto, co kilka dni dowiaduję się, że u kogoś zdiagnozowano to schorzenie. W mojej rodzinie mamy takie przypadki.

dulcynea

4 lata temu

Mam dwie koleżanki , które chorują na chorobę Hashimoto .
Muszę je namówić do wzięcia udziału w konkursie .
Pewnie ta książka ich zainteresuje 🙂

    Irena

    4 lata temu

    Dulcynea zawsze możesz spróbować zawalczyć o tą książkę i dać koleżance w prezencie. Albo pożyczyć jednej, a potem drugiej, żeby mogły się z nią zapoznać 🙂
    Ja nie wiem czy znam kogoś z tą chorobą. Nie wiem w związku z tym czy wezmę udział w konkursie. Ale nagroda jest ciekawa.

Zostaw komentarz