woda-zjonizowana

Jak to się dzieje, że coraz więcej młodych ludzi i dzieci zaczyna cierpieć na dolegliwości podeszłego wieku? Dlaczego coraz więcej kobiet w wieku 40 lat ma już pierwsze objawy osteoporozy, podczas gdy kilkadziesiąt lat temu dotykała ona ludzi o wiele starszych?

Niektóre urządzenia jonizujące mają również możliwość wzbogacenia wody jonami srebra. Nie od dziś wiemy że srebro ma właściwości bakterio- wiruso- i grzybobójcze. Jony srebra neutralizują ponad 650 patogenów, a jednocześnie są nietoksyczne. Co prawda odkrycie antybiotyków sprawiło, że lekarstwa z roztworami srebra i koloidami są dzisiaj używane rzadziej. Nie zmieniło to ich skuteczności. Biorąc przykład z popularnego ostatnio „powrotu do natury”, możemy z powodzeniem wykorzystywać wodę z zawartością srebra jako stały element pierwszej pomocy przed wizytą u lekarza.

O skuteczności urządzeń jonizujących wodę, najlepiej popytać znajomych, a następnie odwiedzić strony zajmujące się ich sprzedażą. Ciekawa jestem ile rocznie wydajemy pieniędzy na wody butelkowane, filtry i ich wkłady wymienne, środki chemiczne do gospodarstwa domowego oraz kosmetyki i suplementy dla urody. Być może okaże się, że jednorazowa inwestycja w ten nowoczesny wynalazek przyczyni się nie tylko poprawieniu zdrowia, ale w perspektywie czasu, zmniejszy wydatki z domowego portfela…

Anna J