paletka cieni do powiek Anastasia Beverly Hills Riviera

Lato powróciło do nas na dobre, mamy słońce i dość wysokie temperatury.  To doskonała okazja, by postawić na wakacyjny makijaż. Latem warto wprowadzić do swojego make upu więcej koloru.  Jak u naszych redaktorek sprawdziła się paletka cieni do powiek Anastasia Beverly Hills Riviera?

Kolory

Paletka cieni do powiek Anastasia Beverly Hills Riviera to prawdziwa feeria barw.  Znajdziemy tutaj bardzo zróżnicowane kolory, z których każdy posiada nazwę wakacyjnej destynacji. Np. Monte Carlo to cudowny malinowy róż. Natomiast fuksji nadano nazwę Bahamas. Paletka zawiera zarówno ciepłe, jak i chłodne odcienie cienie do powiek. Mamy tutaj do dyspozycji biel, fiolet, fuksję, malinowy róż, zieleń, granat, połyskujący fiolet, czekoladowy brąz, brzoskwinię, miedź, żółte złote, połyskujący jasny brąz, oliwkę.

 Anastasia Beverly Hills Riviera

Wykończenie

Istnieje równowaga między matowymi a połyskującymi cieniami do powiek. Z matowych cieni mamy do dyspozycji m.in. biel, oliwkę, brzoskwinię, czekoladowy brąz, ciemny fiolet, fuksję, malinowy róż. Połyskujące, metaliczne cienie to miedź, żółte złoto, zieleń, fiolet, brąz i granat.

Pigmentacja

Niezależnie, czy sięgamy po metaliczne, czy matowe cienie, możemy liczyć na znakomitą pigmentację. Paletka cieni do powiek Anastasia Beverly Hills Riviera zawiera kosmetyki, które warto nakładać stopniowo w niewielkich ilościach, aby wszystko ładnie rozetrzeć.

Blendowanie

Paletka cieni do powiek  zawiera dwustronny pędzelek – jeden koniec zawiera płaski pędzelek do nakładania cieni na powiekę ruchomą, drugi zaś puchaty pędzelek do rozcierania. Pracuje się nim naprawdę bardzo dobrze, cienie mają aksamitną, kremową konsystencję, są bardzo drobno zmielone, przez co chętnie się ze sobą blendują, tworząc estetyczne przejścia. Praca z cieniami Anastasia Beverly Hills Riviera to czysta przyjemność, ponieważ one praktycznie rozcierają się same. Wystarczy nałożyć kolor bazowy, a następnie odrobinkę ciemniejszego cienia umieścić w zewnętrznym kąciku,  blendując ku środkowi i górze. Po chwili makijaż jest gotowy.

 Anastasia Beverly Hills Riviera

Trwałość

Makijaż uzyskany z pomocą paletki cieni do powiek Anastasia Beverly Hills Riviera jest niezwykle trwały, nawet jeśli nie nałożymy bazy pod cienie.  Na primerze jest w stanie przetrwać całe wesele aż do godzin porannych.

Opakowanie

Paletka cieni do powiek Anastasia Beverly Hills Riviera doczekała się iście marynarskiej oprawy. Umieszczono ją w kartoniku w biało-granatowe paski. W środku znajdziemy paletkę obszytą materiałem w identyczny print. Paletka zawiera całkiem spore lusterko pomocne przy wykonywaniu makijażu.

Cena i dostępność

Kosmetyki Anastasia Beverly Hills są dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora. Za paletkę Riviera zapłacimy 249 zł.