Kultura Styl życia

Dzikie pragnienie – Jay Crownover

Dzikie pragnienie

Jay Crownover posiada niezwykle lekki styl, który sprawia, że jej książki pochłania się w jedno popołudnie. Nie inaczej było w przypadku powieści erotycznej Dzikie pragnienie. Jaką historię opowiedziano w tej książce?

Trudna przeszłość Leory

Leora Connor na co dzień prowadzi ustabilizowane życie, pracując jako analityczka rynku. Kobieta w pełni oddaje się swojej pracy. Została wychowana przez dziadków, ponieważ matka ją porzuciła. Trudna sytuacja rodzinna sprawiła, że kobieta ma zaniżoną samoocenę i czuje, że nie zasługuje na uwagę innych ludzi.  Gdy Leora oddała swe serce mężczyźnie, została okrutnie zraniona. Podczas tygodniowego babskiego wypadu kobieta ma podładować akumulatory i zyskać piękne wspomnienia. Główna bohaterka przyjeżdża na farmę braci Warner, aby zasklepić rany po toksycznym związku. Wraz z mężczyznami, którzy są niezwykle przystojni, kobiety decydują się na wędrówkę, która ma służyć odnalezieniu wyciszenia.

Gdy do głosu dochodzi dzikie pragnienie…

Leora Connor od razu zwróciła uwagę na najstarszego z braci Warner, Cyrusa.  Mężczyzna uwiódł ją męskością i siłą. Cyrus nie wyglądał jak typowy kowboj i nie pasował do pracy na farmie. Mimo to doskonale się w niej odnajdywał.  Cyrusa cechuje prostolijność, często mówił Leo to, co naprawdę myślał w danej chwili, nie siląc się na konwenanse.

Cyrus jest osobą skłonną do poświęceń w imię rodziny. Zrezygnował z własnego, wygodnego życia, by ratować dziedzictwo. Podczas wędrówki po niebezpiecznym szlaku u boku atrakcyjnej kobiety, budzą się w nim uśpione emocje.

Leo zawsze ceniła rzeczy przewidywalne. Nie lubiła wychodzić poza swoją strefę komfortu. Wędrówka z Cyrusem otworzyła ją jednak na nowe doświadczenia, nauczyła spontaniczności i czerpania z życia pełnymi garściami.  Czy głębokie uczucie, które się w niej narodziło, przetrwa próbę czasu? Miłość bowiem nie ma nic wspólnego z logiką, jest całkowicie poza naszą kontrolą.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz