uniwersalne-ubrania-cz-1

Każda kobieta od czasu do czasu staje przed dylematem – w co się dzisiaj ubrać? Aby takich problemów było jak najmniej, warto jest inwestować w uniwersalne ubrania, z których możesz tworzyć ponadczasowe zestawy. Co powinno znaleźć się w szafie każdej kobiety?

Nowe trendy, sezony, style… projektanci cały czas nas czymś zaskakują, proponują nowe, supermodne ubrania, a sklepy kuszą najnowszymi kolekcjami. Bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę modowych super nowości, które postrzegane są jako absolutny „must have”.
Większość kobiet uwielbia zakupowe szaleństwo i „polowanie” w galeriach handlowych, jednak trzeba wydawać pieniądze z głową.

Podstawa wyposażenia każdej szafy

Są ubrania ponadczasowe, które pasują zawsze i wszędzie. Ubrania, które stanowią „bazę” dla stroju, dzięki czemu w zależności od okazji (do pracy, na oficjalne wyjście, na imprezę, randkę, czy na co dzień) za pomocą różnych dodatków możesz zmieniać swój look.

Co każda kobieta musi mieć w swojej szafie?

Biała bluzka na każdą okazję

Ponadczasowa, sprawdzająca się zawsze, kiedy chcesz wyglądać elegancko. Biała bluzka jest idealna jako oficjalna wersja, np. ze spódnicą ołówkową, czy szykownymi spodniami do pracy, na spotkanie biznesowe, czy do teatru. Natomiast z jeansami, lub krótkimi szortami – tworzy idealny zestaw w stylu „elegancka swoboda”. Wybór jest ogromny – prosta, koszulowa, z żabotem czy fantazyjnie wiązana. Warto mieć kilka wariantów białej bluzki.

Zuzanna Górka